Hokejisté Hradce ztratili nadějné vedení, do semifinále postupuje Kometa

Šesté čtvrtfinále mezi Hradcem Králové a brněnskou Kometou přineslo zajímavou podívanou. První polovina zápasu patřila domácím. Hradečtí vedli po první třetině 2:0 díky brankám Koudelky a Fořta. Na začátku druhého dějství mohli Východočeši své vedení několikrát navýšit, ale nestalo se tak. Kometa postupně převzala otěže zápasu, ve druhé třetině vyrovnala a smrtící úder zasadila v čase 58:08. Vítězství Komety nezabránil ani brankář Tomáš Dušek, který podal jako ve dvou předešlých zápasech výborný výkon.

Branky a nahrávky: 12. Koudelka (Kolář I.), 18. Fořt (Roubík, Kadlec) - 34. Dlouhý (Protivný), 39. Barus (Černý), 59. Dlouhý (Zelenka). Rozhodčí: Würtherle, Hodek - Čížek, Prchal R. Vyloučení: 3:7. Využití: 0.1. V oslabení: 0:0. Diváci: 5496. Střely na branku: 42:38.

Hr.Králové: Dušek (Brož) - Toužimský, Kolář II., Táborský, Burián, Pazdera, Pavlů, Lesák, Prostředník - Fořt, Roubík, Kadlec - Kolář I., Koudelka, Šeda - Haluza, Starý, Suchý - (Kočan, Hruška, Jindřich).

Kometa: Jarina (Hubačka) - Čech, Březina, Morava, Mikel, Protivný, Houdek, Liška - Vondráček, Barus, Dlouhý - Sedlák, Černý, Mikšan - Zelenka, Padělek, Klimt - Becker, Moskal, Staněk.