Flošna zahájí letošní sezonu už tuto sobotu

Sezona už se zahajuje tento víkend.
Sezona už se zahajuje tento víkend. | autor: hradeckralove.cz


Letní koupaliště Flošna již brzy zahájí patnáctou sezonu, pro návštěvníky bude otevřeno už od soboty 18. května. Provoz bude zatím fungovat v režimu vedlejší sezony, otevřeno bude od 10 do 18 hodin. Vstupné bude nižší než v hlavní sezoně, návštěvníci s čipovými hodinkami zaplatí 80 korun, ostatní 110 korun. Bazén bude zatím vyhříván na teplotu 26 stupňů.

Při trvalejším teplém počasí přejde koupaliště do hlavní sezony, všechny bazény již budou vyhřívané. Provozní doba se tak bude prodlužovat. Základní vstupné pro dospělé na celý den v hlavní sezoně bude 210 korun, s čipovými hodinkami 180 korun. Děti od 120 cm a zároveň do věku 15 let, studenti do 26 let, senioři nad 62 let, držitelé ZTP a ZTP/P zaplatí za celodenní vstupné 170 Kč bez čipových hodinek, s hodinkami 140 Kč. Nižší vstupné pro všechny kategorie bude odpoledne po 16. hodině. Rodinné vstupné s minimálně dvěma dospělými a jedním platícím dítětem mají slevu 10 %. Děti do výšky 120 cm mají vstup zdarma. Nabíjení čipových hodinek, nebo zakoupení vstupenek bude probíhat přes recepci Wellness studia Flošna a v automatické pokladně, která je od roku 2022 umístěna ve vstupu do areálu.

Koupaliště Flošna je v provozu od roku 2010 a celkem ho navštívilo již 1 263 911 návštěvníků. Provozovatelem koupaliště je Správa nemovitostí Hradec Králové.

V areálu koupaliště je k dispozici i restaurace s bowlingem, která je otevřena po celý rok. Během letní sezony zajišťuje občerstvení také pro návštěvníky koupaliště.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Ceny vstupu na hradecké koupaliště Flošna půjdou nahoru

Návštěvníci letního koupaliště Flošna, čeká od nové sezóny změna ceníku. Jedná se o pravidelnou úpravu vstupného, ke které dochází především s ohledem na neustále se zvyšující náklady na provoz zařízení. Ceny se mění pouze u vybraných položek, v průměru jde o navýšení o 13 %.…
Čtěte více

Na Flošně vzniknou další venkovní toalety, stávající počet nestačí

Návštěvníci koupaliště Flošna se dočkají nového sociálního zařízení. Díky úspěšné letní sezoně je možné převést z rozpočtu Správy nemovitostí Hradec Králové do rozpočtu města částku ve výši dva miliony korun. Z ní bude v příštím roce financována projektová dokumentace, zbývající…
Čtěte více

Nočnímu koupání na Flošně je konec. Může za to chování některých návštěvníků

Řadu let pořádal provozovatel hradeckého koupaliště Flošna noční koupání. Akce byla oblíbená a navštěvovaná. S tím je však konec a mohou si za to návštěvníci sami. Tedy někteří. Podle slov zejména ti mladších ročníků. Příští sezonu popřemýšlí vedení koupaliště o jiném konceptu…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme