Chcete si vyzkoušet řídit autobus? Můžete přijít ve čtvrtek 14. října do dopravního podniku

Můžete si přiít zkusit řídit autobus.
Můžete si přiít zkusit řídit autobus. | autor: DPMHK

Hradecký dopravní podnik pořádá ve čtvrtek 14. října ve svém areálu akci pro ty, co by si chtěli vyzkoušet řídit autobus a možná i zkusit povolání řidiče městské hromadné dopravy. Podnik by rád doplnil řady nejen řidičů, ale i automechaniků. Otevře v tento den tedy i své dílny, aby si případní zájemci mohli své budoucí pracovní prostředí pořádně prohlédnout. Akce začíná ve 14. hodin.

Pokud jste někdy o profesi řidiče či řidičky městské hromadné dopravy přemýšleli, přijďte se do areálu dopravního podniku podívat. Dozvíte se, jak má společnost na své řidiče nároky,  i to jaké benefity nabízí. Dokonce si můžete řízení vozidla i vyzkoušet. K tomu vám musí být minimálně 21 let a musíte vlastnit řidičské oprávnění skupiny B.

Otevřené budou i dílny dopravního podniku. Zájemci o pracvní pozici automechanik/čka autobusů a trolejbusů MHD se tak dozvědí, co vše se odehrává v zázemí moderního servisu na pozadí provozu vozidel hradecké MHD. Během čtvrtečního odpoledne tak mohou zjistit, jaké jsou na pozici požadavky a co podnik dílenským profesím naopak nabízí. Prohlédnou si prostory, které běžně k vidění nejsou.

Je dobré zajistit si na akci rezervaci, pracovníci podniku se vám tak budou moci plně věnovat. Rezervaci účasti na obě akce si zajistíte v pracovní dny v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., tel. 495 089 231, mobil 703 157 00 (rezervaci prosím proveďte nejpozději do 13. 10. 2021 - počet míst je omezen). Na uvedených telefonech obdržíte i další informace.

Více o uvedených pozicích a další potřebné informace naleznete také na: www.dpmhk.cz – sekce Zaměstnání.
Přijďte a vyzkoušejte si, jaké to je usednout za volant řidiče MHD a vidět svět z jeho perspektivy. Další příležitost podívat se jako potencionální řidič do DP bude zřejmě až v příštím roce. Nemůžete-li se akce zúčastnit a měli byste zájem o pracovní pozici, kontaktujte podnik na výše uvedených telefonních číslech, popř. napište na .

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Hradecké městské spoje budou od zítřka jezdit jako o prázdninách

Hradecký dopravní podnik zavádí prázdninový provoz městských spojů již od června. Důvodem je především personální situace u řidičů, kterou městský dopravce již několik týdnů řeší výpomocí kolegů z technicko-hospodářských pozic nebo ze servisních dílen. Cestující se tak od středy…
Čtěte více

Chtěli jste si někdy zkusit řídit autobus? Můžete, hradecký dopravní podnik vám to umožní

Možná hledáte práci a možná si chcete jen zkusit řídit něco většího než je váš osobní vůz. V obou případech můžete navštívit akci hradeckého dopravního podniku, která se koná 8. června. Od 14 do 18 hodin se v areálu společnosti můžete dozvědět všechno o práci v podniku a také si…
Čtěte více

Obce na Hradecku si možná za MHD linky připlatí. Někde nepomůže ani dotace od kraje

Cestující do obcí kolem Hradce, kam zajíždí hradecká MHD si možná připlatí. Do cen se promítnou rostoucí náklady na provoz městské hromadné dopravy. Smlouvu mají například Předměřice, Lochenice, Vysoká nad Labem nebo Běleč, které čelí postupnému zdražování dopravy. Ani čerstvá…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme