Štítky: | Flošna | Koupaliště |

Za koupání na Flošně si letos zaplatíte o trochu víc, novinkou je dvouhodinové vstupné

| autor:

Ceník letního koupaliště Flošna pro sezónu 2017 je na světě. A osvěžení nás bude stát o trochu více než loni. Novinkou v  je dvouhodinové vstupné, které bude stejně jako hodinové vstupné pouze na čipové hodinky. Ceny běžného celodenního vstupného jsou navýšeny průměrně o 12 %, maximálně o 10 korun, což znamená ze 120 na 130 korun u dospělého na běžné vstupné a na čipové hodinky z 97 na 107 korun. U rodinného vstupného je nově stanovena jednotná sleva z celkové ceny a to 10 procent. Limit už není stanoven na počet dětí. Děti menší než 120 centimetrů mají i nadále vstup zdarma.

Občerstvení půjde platit čipovými hodinkami

I v letní sezóně 2017 je provoz na koupališti naplánován od 6 hodin ráno. Ve vybraných dnech bude noční koupání s provozem až do 23.30 hodin. Připravuje se i oblíbené cvičení ve vodě pro děti i dospělé návštěvníky. Hlavní změna proběhne kolem venkovního altánu s občerstvením. Nově i zde půjde zaplatit čipovými hodinkami. V okolí altánu přibydou nové stoly se slunečníky. Možnost posezení bude rozšířena i na terasách.

Zdražuje i wellness

Rada města zároveň schválila úpravu cen vstupného do Wellness studia Flošna od září, a to navýšením v průměru o 5 %, maximálně 10 korun na vstup.

V roce 2015 navštívilo Wellness studio Flošna 30 tisíc návštěvníků, v roce 2016 to již bylo 35 tisíc návštěvníků a letošní první měsíce ukazují další 11% nárůst návštěvnosti. Ve vybraných dnech navštěvují wellness také malé děti s rodiči. Významně vzrostlo i množství poskytnutých masáží, v loňském roce to bylo 1 829. To svědčí o tom, že stále více lidí v dnešní době vyhledává místa, kde mohou v příjemném prostředí relaxovat, odpočívat a posilovat své zdraví.

V průběhu roku 2016 byly instalovány do oddechového bazénu reflexologické masážní desky a v šatnách byl zvýšen počet skříněk. Na začátku letošního roku SNHK, kromě přidání kamenů z himálajských solí do solné parní kabiny, rozšířila nabízené služby o novou infrasaunu pro 4 osoby.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vožit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zveme: Na muzejní noc, Nábřeží umělců či alternativní hudební festival

Naše páteční pozvánka vás tentokrát možná zláká k návštěvě 10. ročníku Královéhradecké muzejní noci, dnes večer se zdarma můžete podívat do Muzea východních Čech, Galerie moderního umení, Hučáku, Muzea války 1866 na Chlumu, Divadla Drak, Muzea Kuks a Muzea parních strojů.…
Čtěte více

Koupaliště Flošna od soboty už pojede. Připraveno má i několik novinek

Tuto sobotu, 27. května 2017, se poprvé letos otevře letní koupaliště Flošna. Sezóna bude zahájena s venkovními bazény vyhřátými na 26 až 28°C, tobogány i skluzavky budou samozřejmě taky v provozu a jsou zahrnuty v ceně vstupného. Otevírací doba v sobotu a v neděli je od 9 do 19…
Čtěte více

Slunečné dny na konci prázdnin Flošně zvedly návštěvnost, zavírat bude asi v polovině září

Teplé dny na konci prázdnin a začátku školního roku zvrátily nepříznivé statistiky ohledně návštěvnosti hradeckého koupaliště Flošna. Zatímco v polovině srpna hlásil provozovatel Flošny nejhorší návštěvnost za dobu existence koupaliště, v těchto dnech už čísla ukazují jinou…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme