Štítky: | Flošna | Koupaliště |

Za koupání na Flošně si letos zaplatíte o trochu víc, novinkou je dvouhodinové vstupné

| autor:

Ceník letního koupaliště Flošna pro sezónu 2017 je na světě. A osvěžení nás bude stát o trochu více než loni. Novinkou v  je dvouhodinové vstupné, které bude stejně jako hodinové vstupné pouze na čipové hodinky. Ceny běžného celodenního vstupného jsou navýšeny průměrně o 12 %, maximálně o 10 korun, což znamená ze 120 na 130 korun u dospělého na běžné vstupné a na čipové hodinky z 97 na 107 korun. U rodinného vstupného je nově stanovena jednotná sleva z celkové ceny a to 10 procent. Limit už není stanoven na počet dětí. Děti menší než 120 centimetrů mají i nadále vstup zdarma.

Občerstvení půjde platit čipovými hodinkami

I v letní sezóně 2017 je provoz na koupališti naplánován od 6 hodin ráno. Ve vybraných dnech bude noční koupání s provozem až do 23.30 hodin. Připravuje se i oblíbené cvičení ve vodě pro děti i dospělé návštěvníky. Hlavní změna proběhne kolem venkovního altánu s občerstvením. Nově i zde půjde zaplatit čipovými hodinkami. V okolí altánu přibydou nové stoly se slunečníky. Možnost posezení bude rozšířena i na terasách.

Zdražuje i wellness

Rada města zároveň schválila úpravu cen vstupného do Wellness studia Flošna od září, a to navýšením v průměru o 5 %, maximálně 10 korun na vstup.

V roce 2015 navštívilo Wellness studio Flošna 30 tisíc návštěvníků, v roce 2016 to již bylo 35 tisíc návštěvníků a letošní první měsíce ukazují další 11% nárůst návštěvnosti. Ve vybraných dnech navštěvují wellness také malé děti s rodiči. Významně vzrostlo i množství poskytnutých masáží, v loňském roce to bylo 1 829. To svědčí o tom, že stále více lidí v dnešní době vyhledává místa, kde mohou v příjemném prostředí relaxovat, odpočívat a posilovat své zdraví.

V průběhu roku 2016 byly instalovány do oddechového bazénu reflexologické masážní desky a v šatnách byl zvýšen počet skříněk. Na začátku letošního roku SNHK, kromě přidání kamenů z himálajských solí do solné parní kabiny, rozšířila nabízené služby o novou infrasaunu pro 4 osoby.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vožit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Slunečné dny na konci prázdnin Flošně zvedly návštěvnost, zavírat bude asi v polovině září

Teplé dny na konci prázdnin a začátku školního roku zvrátily nepříznivé statistiky ohledně návštěvnosti hradeckého koupaliště Flošna. Zatímco v polovině srpna hlásil provozovatel Flošny nejhorší návštěvnost za dobu existence koupaliště, v těchto dnech už čísla ukazují jinou…
Čtěte více

Koupání na Hradecku? Většina koupališť a rybníků zatím láká na skvělou kvalitu vody

Počasí se v posledních dnech konečně umoudřilo a teploty atakující třicítku by mohly vydržet i přes víkend. Kam jinak proto vyrazit, než na koupaliště, písníky a k rybníkům. Na Hradecku je jejich nabídka poměrně bohatá. Podle hygieniků ale nejsou všechny přístupné…
Čtěte více

Flošna se po nedělní generálce otevírá tento pátek

Slunečná neděle vylákala první odvážlivce na hradecké koupaliště Flošnu. Bylo totiž na jeden den otevřeno. Oficiálně se však areál otevírá až tento pátek 27. května. Provozovatel tak zahájí v pořadí již sedmou letní sezonu. Voda v bazénech bude vyhřáta na teplotu 26 °C . Ke…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme