Sokolovna v Třebši ustupuje nové sportovní hale

Stará sokolovna, rozkládající se od roku 1949 na rozhraní největšího hradeckého sídliště Moravské Předměstí a Třebše, se pomalu mění v sutiny. Místo ní zde v příštím roce vyroste nová sportovní hala. Píše o… více

Hradečtí hokejisté po dlouhé době opět prohráli

Na východě Čech už po první třetině bylo jasné, že hradečtí hokejisté nejsou evidentně ve své kůži. Po dvaceti minutách sice vedli po krásné brance Romana Proška, ale Třebíč v prostřední části hry dokázala… více

Hokejisté vezou z Boleslavi tři body za výhru 3:1

Hradec mel do utkání v Mladé Boleslavi lepší vstup, v první dvacetiminutovce si vypracoval jednobrankový náskok díky Fišerovi. V té druhé se už valilo na branku zkušeného Altrichtera více útoků, ale hostům v… více

Hradec deklasoval Chomutov 6:0

Hradečtí hokejisté v sobotu přivítali na svém ledě Chomutov, který před měl před nimi v tabulce pouze tříbodovou ztrátu. Do důležitého utkání vstoupili Energetici bez respektu a svého soupeře od prvních minut… více

Hradec v Brně prohrál na samostatné nájezdy 2:3

Vyrovnané utkání viděla ve středu po střehu zaplněná hala Rondo, v hlavních rolích v něm účinkovali oba brankáři, jak domácí Pavel Maláč, tak hradecký Saša Hylák podali excelentní výkony. Hosté z Hradce… více

Lyžování na Novém Hradci možná není minulostí

Radnice v Hradci Králové stále věří v obnovení zchátralého lyžařského areálu Rozárka. Bývalá hradecká sjezdovka se rozkládá na svahu kopce svatého Jána v lokalitě Nový Hradec Králové. Jak píše Hradecký deník,… více

Hokejisté prohráli v Prostějově 6:3

V Prostějově hradeckým hokejistům vyšel velmi dobře začátek utkání, po brankách Šedy a Romana Vondráčka vedli na Moravě už 2:0. Jestřábi ale do konce první třetiny stihli snížit Hlouchem. Ten samý hráč se… více

Hradec proti Havířovu rozhodl až ve třetí třetině

Utkání, které doznalo rozuzlení až v závěrečné třetině, přineslo 24. kolo na východě Čech, kam dorazil Havířov. Hradečtí sice vedli ve 12. minutě už 2:0, ale v polovině zápasu hosté snížili Markem Sikorou na 2… více

Hradec veze z Berouna tři body za výhru 2:1

Hradec Králové přivezl do Berouna dvě posily. Premiéru v červenožlutém dresu si odbyl obránce Roman Prošek, do prvního mistrovského utkání letošní sezóny mohl naskočit také útočník Jiří Cetkovský. Domácí po… více

Hradec zdolal v dramatickém utkání H. Brod 5:3

Derby s Havlíčkovým Brodem přilákalo do tribun východočeského stadionu třetí nejvyšší návštěvu letošní sezóny, ta byla svědky výborné hokejové podívané plné nervydrásajících okamžiků. Hradec na začátku druhé… více