Zveme: V Hradci se bude o víkendu koncertovat, ochutnávat se budou regionální produkty

Ještě nemáte plány na víkend? V Hradci Králové se bude tentokrát především koncertovat. Na Kavčím plácku se uskuteční druhý ročník festivalu pro kapely tvrdšího ražení Letní HKHC Fest. Na Šrámkově statku v Pileticích zahraje hradecká folková kapela Severka, U Letců budou hrát Beatles revival, v Jiráskových sadech bude hrát promenádní koncert Brys Band. Letní kino Širák promítne film Jurský svět: Nadvláda.

SEVERKA NA STATKU

Šrámkův statek v Pileticích dnes večer hostí Severku. Tradiční vystoupení folkové skupiny z Hradce Králové, která si získává stále větší oblibu u publika, v rámci "Léta na statku" začíná v 19 hodin.

BEATLES REVIVAL & KAREL KAHOVEC

Restaurace U Letců v Hradci Králové zve v sobotu od 19:19 na koncert Beatles revival a Karla Kahovce.

SVÁTEK VÍNA SEKTY

"Srdečně zveme na druhé setkání při sklence dobrého vína, drobných pochutin a poslechu příjemné hudby. Představí se několik stánků, kde budete kromě tichých vín moci ochutnat především sekty, šumivá vína, frizzante, prosecco, růžová vína, atd." Svátek vína se koná v pátek od 16:00 do  21:00 na Svatováclavském náměstí na Novém Hradci Králové. Konzumace vína pouze se zakoupenou skleničkou za 70 Kč.

LETNÍ HKHC FEST VOL.2

Na Kavčím plácku bude v sobotu rušno. V poledne tam začíná Letní HKHC Fest. Druhý ročník rozšíří servis v oblasti cateringu, tak aby byli spokojeni i vegetariáni a příznivci stravy jak pálivé, tak nepálivé. Účinkujících bude tentokrát devět. Potvrzenými kapelami jsou: ONLY ATTITUDE COUNTS (AUT), Backfist, Dezinfekce, Everyday Hate, Flashback, Plán To Kill, Refore, TartarO:s., True Reason (SK).

FESTIVAL REGIONÁLNÍCH PRODUKTŮ 

V sobotu od 10:00 do 18:00 najdete v hradeckých Šimkových sadech Festival regioálních produktů Královéhradeckého kraje: "Tradiční speciality místních výrobců smísí se s exotickými pochutinami přespolních a bude jen na vás, čemu dáte nakonec přednost." K dispozici bude i “městečko Regionální potraviny” s ochutnávkou a prodejem výrobků oceněných značkou Regionální potraviny Královéhradeckého kraje 2022. 

PROMENÁDNÍ KONCERT

V neděli od 16:00 do 18:00 budou Jiráskovy sady opět hostit promenádní koncert na soutoku Labe a Orlice. Od 16 hodin zahraje BRYS BAND. Vstup je zdarma.

JURSKÝ SVĚT: NADVLÁDA

Letní kino Širák v Hradci Králové v neděli od 21:15 promítá akční dobrodružný film (USA, 2022) v režii Colina Trevorrowa. Jurský svět: Nadvláda je nevhodný film do 12 let, bude mít český dabing. "Dinosauři žijí mezi námi… Velkolepá tečka za Jurským parkem a Jurským světem hledá odpověď na otázku, zda bychom mezi dinosaury přežili i my." Trevorrow, režisér prvního dílu Jurského světa, pod bedlivým dozorem produkujícího Stevena Spileberga, natočil sen každého fanouška napětí, akce a pravěkých ještěrů.

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: Na burgery, sportovní hry, folklorní festival a dětský den

Víkend bude v Hradci Králové a okolí opět bohatý na kulturní i sportovní akce. S dětmi můžete vyrazit na dětský den na Chlum nebo na mašinky do Domu dětí a mládeže. Na Bílou věž můžete i po tmě, koná se folklorní festival, Hradecké sportovní hry a ve Furutu můžete ochutnat…
Čtěte více

ZVEME: Bude se slavit den rodiny, koná se Nábleší i festival v letním kině

Jaké akce nabídne víkend v Hradci Králové? Konají se oblíbené farmářské trhy, tentokrát s kůzlátky. Do letního kina Širák můžete vyrazit na festival Na jednom břehu, který slaví 20 let své existence. Den rodiny se bude slavit v Žižkových sadech i na Hučáku.
Čtěte více

ZVEME: Dnes večer se zdarma otevřou všechna muzea a galerie

Královéhradecká muzejní noc dnes večer otevře brány všech hradeckých muzeí a galerií. Již po šestnácté se kulturní instituce v Hradci Králové a okolí připojují do celorepublikového cyklu muzejních nocí. Vypravit se do galerií a muzeí můžete mezi 18. hodinou a půlnocí.…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme