Zveme: V Hradci se bude o víkendu koncertovat, ochutnávat se budou regionální produkty

Ještě nemáte plány na víkend? V Hradci Králové se bude tentokrát především koncertovat. Na Kavčím plácku se uskuteční druhý ročník festivalu pro kapely tvrdšího ražení Letní HKHC Fest. Na Šrámkově statku v Pileticích zahraje hradecká folková kapela Severka, U Letců budou hrát Beatles revival, v Jiráskových sadech bude hrát promenádní koncert Brys Band. Letní kino Širák promítne film Jurský svět: Nadvláda.

SEVERKA NA STATKU

Šrámkův statek v Pileticích dnes večer hostí Severku. Tradiční vystoupení folkové skupiny z Hradce Králové, která si získává stále větší oblibu u publika, v rámci "Léta na statku" začíná v 19 hodin.

BEATLES REVIVAL & KAREL KAHOVEC

Restaurace U Letců v Hradci Králové zve v sobotu od 19:19 na koncert Beatles revival a Karla Kahovce.

SVÁTEK VÍNA SEKTY

"Srdečně zveme na druhé setkání při sklence dobrého vína, drobných pochutin a poslechu příjemné hudby. Představí se několik stánků, kde budete kromě tichých vín moci ochutnat především sekty, šumivá vína, frizzante, prosecco, růžová vína, atd." Svátek vína se koná v pátek od 16:00 do  21:00 na Svatováclavském náměstí na Novém Hradci Králové. Konzumace vína pouze se zakoupenou skleničkou za 70 Kč.

LETNÍ HKHC FEST VOL.2

Na Kavčím plácku bude v sobotu rušno. V poledne tam začíná Letní HKHC Fest. Druhý ročník rozšíří servis v oblasti cateringu, tak aby byli spokojeni i vegetariáni a příznivci stravy jak pálivé, tak nepálivé. Účinkujících bude tentokrát devět. Potvrzenými kapelami jsou: ONLY ATTITUDE COUNTS (AUT), Backfist, Dezinfekce, Everyday Hate, Flashback, Plán To Kill, Refore, TartarO:s., True Reason (SK).

FESTIVAL REGIONÁLNÍCH PRODUKTŮ 

V sobotu od 10:00 do 18:00 najdete v hradeckých Šimkových sadech Festival regioálních produktů Královéhradeckého kraje: "Tradiční speciality místních výrobců smísí se s exotickými pochutinami přespolních a bude jen na vás, čemu dáte nakonec přednost." K dispozici bude i “městečko Regionální potraviny” s ochutnávkou a prodejem výrobků oceněných značkou Regionální potraviny Královéhradeckého kraje 2022. 

PROMENÁDNÍ KONCERT

V neděli od 16:00 do 18:00 budou Jiráskovy sady opět hostit promenádní koncert na soutoku Labe a Orlice. Od 16 hodin zahraje BRYS BAND. Vstup je zdarma.

JURSKÝ SVĚT: NADVLÁDA

Letní kino Širák v Hradci Králové v neděli od 21:15 promítá akční dobrodružný film (USA, 2022) v režii Colina Trevorrowa. Jurský svět: Nadvláda je nevhodný film do 12 let, bude mít český dabing. "Dinosauři žijí mezi námi… Velkolepá tečka za Jurským parkem a Jurským světem hledá odpověď na otázku, zda bychom mezi dinosaury přežili i my." Trevorrow, režisér prvního dílu Jurského světa, pod bedlivým dozorem produkujícího Stevena Spileberga, natočil sen každého fanouška napětí, akce a pravěkých ještěrů.

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: Na Marokánce se bude závodit, v kukuřičném poli bloudit po tmě

Naše pravidelná páteční pozvánka na víkend vás tentokrát zavede do písečného lomu Marokánka v hradeckých lesích, kde se bude závodit na kolech. Na Labi jezdí celé léto již tradičně parníčky, vyrazit můžete bloudit do kukuřičného bludiště. Na Šrámkově statku dnes zahraje Honza…
Čtěte více

Zveme: Víkend v Hradci zpestří vodník, Polednice, Keltové i žongléři

Jaké akce nabídne víkend v Hradci Králové? V lesním divadle na Chlumu se bude hrát divadelní představení Dokonalá fraška, ve všestarském Archeoparku pravěku se dozvíte vše o životě Keltů. Bajkazyl pořádá tradiční Kytarohraní a tentokrát se bude i žonglovat. Můžete si udělat…
Čtěte více

Zveme: Na obří lego výstavu či na festival Kosi na vsi

Jaké akce přinese druhý červencový víkend v Hradci Králové? Děti můžete vzít na obří výstavu z lega, složenou z 650 tisíc dílků! Na Šrámkově statku v Pileticích zahraje Nadoraz, na Výravě bude koncertovat Lucie, v Kosicích se koná rodinný festival Kosi na vsi. Při komentované…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme