Štítky: | HC Mountfield HK | dožínky |

Zveme: O víkendu si užijte sousedské setkání i derby

Derby proti Pardubicích už tuto neděli
Derby proti Pardubicích už tuto neděli | autor: mountfieldhk.cz

Víkend je tady a my pro vás máme náš tradiční výběr zajímavých akcí, na které můžete v Hradci Králové vyrazit. Tentokrát si nenechte ujít prestižní duel mezi dvěma krajskými východočeskémi městy. Derby bude hostit Hradec a už teď je jasné, že se na fanoušky chystá řada bezpečnostních opatření. Kromě toho se můžete vypravit na závody okolo Hradce nebo třeba sousedské setkání. 

Zaber Hradec tentokrát na náplavce

Zaber Hradec! Tak se jmenuje akce, která už tuhle neděli od 14 do 18 hodin rozhýbe centrum Hradce. Sousedské setkání přímo na ulici, konkrétně u Pražského mostu, si můžete užít nad šálkem kávy, nebo třeba jako inspirativní dílnu pod širým nebem. „Rádi bychom, aby i ostatní lidé se více jen tak setkávali a poposedávali ve veřejném prostoru. Chybí nám ve městě přirozený a energický život, který známe z různých měst po světě. Hradec má obrovský potenciál,“ zvou na akci její pořadatelé.

První letošní derby hostí Hradec

První letošní derby mezi Mountfieldem HK a Dynamem Pardubice jsou tady! Prestižní duel hostí Hradec a to v neděli v 17:10 hodin. Nedělní mač budou doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření, proto organizátoři návštěvníkům doporučují na utkání přijít k FORTUNA aréně s dostatečným časovým předstihem. Vstup bude umožněn od 15:25 výhradně hlavním vchodem – vchod od Jiráskových sadů bude uzavřen. Při vstupu na stadion budou probíhat důkladné osobní prohlídky. Do arény nebudou vpuštěni diváci, kteří u sebe budou mít pyrotechniku, zbraně a další nepovolené předměty, či budou pod vlivem jakýchkoliv omamných látek včetně alkoholu. Pro hostující fanoušky bude připraven samostatný vchod a oddělený sektor.

Jubilejní ročník Okolohradce povede lesy

A sportovní je i naše další dnešní pozvánka. Ta láká na jubilejní 10. ročník akce "ManMat Canicross Okolohradce 2016, kterou pořádá SK Děti Severu v Hradci Králové 17. - 18. září. „ Je připraven program v podobě dětského canicrossového závodu a dospělých příchozích aneb " Canicross pro celou rodinu", závodu dětských odrážedel "KIDbike Okolohradce" a tradičně plavecký závod se psy " Vlastíkovo plavání". Samozřejmostí je přichystaná gulášovka ve startovném a skvělá nálada. No a jelikož máme to jubileum, tak se můžete těšit na sobotní večerní gastro překvapení, jakožto dárek od pořadatelů za vaši desetiletou přízeň,“ těší se za tým pořadatelů Dušan Erbs.

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Do zimního stadionu chce Hradec investovat 50 milionů

Město Hradec Králové plánuje rozsáhlé úpravy zimního stadionu za desítky milionů korun, z čehož by nemělo těžit jen extraligové "áčko" hradeckého Mountfieldu, ale také žáci a dorostenci. Vznikne nové zázemí pro hráče, posilovna a rozcvičovna, ale i kanceláře a…
Čtěte více

Zveme: Revoluční sauna a Noc divadel. Koukněte na hvězdné nebe a zrelaxujte se v aquacentru

K letošnímu 30. výročí od listopadových událostí v roce 1989 se v Hradci Králové koná hned několik akcí. Na Ulrichově náměstí roste vzpomínková zeď z krabic a v neděli tam vyvrcholí hlavní program. Klicperovo divadlo zve na Noc divadel, rozezní se zvon Augustin na Bílé věži nebo…
Čtěte více

Zveme: Na pravěké dožínky, Nábřeží gurmánů, Slizománii či Pohádkový les

Jaké víkendové akce vás tentokrát čekají v Hradci Králové a blízkém okolí? Letos už předposlední farmářské trhy či rozmanité chutě podzimu na Nábřeží gurmánů. Otevírají se kompletně opravené Městské lázně a aquacentrum, koná se taneční Streetmania na střeše Futura a Slizománie v…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme