Zveme: O víkendu můžete tančit, bruslit či relaxovat v aquacentru

Bruslit bude o víkendu veřejnost na zimním stadionu v Hradci Králové v sobotu i v neděli.
Bruslit bude o víkendu veřejnost na zimním stadionu v Hradci Králové v sobotu i v neděli. | autor: morguefile.com

Jaké akce nás čekají o víkendu v Hradci Králové? Plesová sezona 2020 pokračuje benefičním Křesťanským bálem a G plesem na Střelnici, zatímco vinařský ples musel být zrušen, takže letošní ročník zimního svátku vína Silénos se nekoná. Užít si můžete relaxační večer v aquacentru v Městských lázních či koncert akordeonových orchestrů na Střezině. Soutěžit budou v Aldisu majitelé plastikových modelů, techniku drhání a paličkování vás naučí v Adalbertinu. Fandit můžete hradeckým hokejistům během zápasu se Zlínem, opět si zabruslí i veřejnost.

Benefiční křesťanský bál

Sobotní taneční večer v Adalbertinu bude mít benefiční podtext. Ve 20 hodin tam startuje Křesťanský bál, ve velkém sálu zahraje Lucky Band, v malém sálu Electrophonix. Uvidíte irské tance a flamenco, vstupné 280 a 240 korun. Hradecká kulturní a vzdělávací společnost výtěžkem podpoří Speciální školu v Hradci Králové - zařízení Diakonie.

G PLES na Střelnici

Kulturní dům Střelnice v Hradci Králové v sobotu od 19:30 hostí G ples: "B&C catering vás srdečně zve na druhý ročník netradičního pojetí plesu doplněného o gastronomický zážitek! G ples nabídne nejen skvělý společenský večer, ale také širokou a neobvyklou nabídku pokrmů a nápojů. Kulinářský večer bude přímo nabitý zajímavým programem!" Hrát bude kapela Jazz police, moderovat bude Ladislav Vaško, těšit se můžete na živé vystoupení houslistky Niky, dále na welcome drink, barmanskou show, taneční vystoupení, gastro workshopy, bohatou tombolu, soutěže a zábavný program. Vstupenky stojí 350 korun.

Vinařský ples Svátek vína Silénos zrušen

Vinařský ples, který se měl konat v Aldisu v sobotu od 18 hodin, je z technicko-provozních důvodů zrušen. "Zakoupené vstupenky se vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace," vzkazují pořadatelé, kteří si pro vás připravili dárek formou volné vstupenky na Svátek vína na soutoku, který proběhne v pátek 28. srpna 2020. Pro uplatnění nároku na volnou vstupenku zašlete číslo zakoupené vstupenky na Silénos - Vinařský ples přímo na email:  nejpozději do 31.ledna 2020 a obdržíte bližší informace.

Drhání a paličkování v Adalbertinu

V sobotu v 9 hodin začíná v hradeckém Adalbertinu na třídě ČSA v učebně č. 69 kurz drhání a paličkování. Drháním se naučíte vyrobit bytový doplněk, budete potřebovat nůžky, provázek a korálky. Na paličkování budou potřeba tyto pomůcky: herdule, paličky, špendlíky, nůžky, poznámkový blok, háčkovací příze. Více informací podá Monika Lemberková na telefonu 604 994 913. Školné za lekci je 150 korun pro dospělého a 80 korun pro dítě, platí se vždy jedna lekce.

Relaxační večer v aquacentru

Aquacentrem v hradeckých Městských lázních se v sobotu večer od 20:30 hodin opět rozezní příjemná hudba a rozsvítí svíčky. Těšit se můžete na vstup do sauny zdarma, ochutnávky thajských masáží masérského salónu THAI TOUCH, na baru u vody si můžete dát sklenku sektu v akci 1+1 zdarma a El Bufé ve foyeru bude otevřen až do 23 hodin. Akce je určena pro osoby starší 15 let a cena vstupného je jednotná na celý večer bez časových doplatků (100 Kč pro majitele čipových hodinek a 120 Kč za jednorázový vstup).

XVI. ročník Hradeckého lva

Soutěž plastikových modelů se koná v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové v sobotu od 10 do 17 hodin. Soutěžní kategorie - letadla, vrtulníky, technika, civilní vozidla a motocykly, lodě a ponorky, diorámy, figurky a busty. Vstupné pro veřejnost stojí 50 korun a pro děti do 15 let je vstup zdarma. Doprovodný program - prodej modelů, doplňků a literatury.

Hokejisté vyzvou Zlín

Ve 38. kole Tipsport extraligy se utká domácí Mountfield HK s PSG Berani Zlín. Hokejový zápas se uskuteční v neděli od 16 hodin na královéhradeckém zimním stadionu.

Veřejné bruslení Hradec Králové

Bruslení pro veřejnost na zimním stadionu v Hradci Králové se tento víkend koná v sobotu od 16 do 17:30 hodin a v neděli od 14:30 do 16 hodin. Bruslení pro veřejnost stojí 50 korun na 1,5 hodiny, děti do deseti let zaplatí 30 korun a jejich doprovod desetikorunu, šatna je v ceně vstupného.

Koncert akordeonových orchestrů na Střezině

V neděli od 17 hodin si můžete v Hudbocvičně ZUŠ Střezina poslechnout koncert akordeonových orchestrů - SAFARI + RED KEYS BELLOW ze ZUŠ Holice. Jako hosté vystoupí vítězové mezinárodní akordeonové soutěže v Praze MARTIN KOTT a VIKTOR STOCKER, čerstvý držitel ocenění Zlatý oříšek 2019. 

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Městské lázně se opět uzavírají, co zůstane v provozu?

Ode dneška se opět uzavírají všechny provozy v budově Městských lázní, a to až do odvolání. Ani sauna & SPA zóna nebude v provozu. Návštěvníkům bude k dispozici pouze recepce od 10 hodin, kde si bude možné zakoupit dárkové poukazy, čipové hodinky anebo si je majitelé můžou…
Čtěte více

Do zimního stadionu chce Hradec investovat 50 milionů

Město Hradec Králové plánuje rozsáhlé úpravy zimního stadionu za desítky milionů korun, z čehož by nemělo těžit jen extraligové "áčko" hradeckého Mountfieldu, ale také žáci a dorostenci. Vznikne nové zázemí pro hráče, posilovna a rozcvičovna, ale i kanceláře a…
Čtěte více

Zveme: Kvůli pandemii naposledy do kina, divadla či na fotbal, další akce se ruší

Jaké akce se budou o víkendu v Hradci Králové konat a které jsou kvůli epidemii nového typu koronaviru zrušené? Navštívit můžete například festival Jazz Goes to Town nebo podzimní výstavu hub v muzeu. Vláda se rozhodla zpřísnit opatření, takže už ode dneška se zavřou bazény,…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme