Štítky: | Pozvánka | Festival | Koncert | akce | víkendové akce |

Zveme: Na koncerty, výlet s Bardotkou nebo festival sladkostí a zmrzliny

Futurum Hradec Králové hostí Festival sladkostí a zmrzliny.
Futurum Hradec Králové hostí Festival sladkostí a zmrzliny.

Na jaké víkendové akce se můžete v Hradci Králové těšit tentokrát? Výletní jízdy vlakem "s Bardotkou po východních Čechách" o víkendu pořádá Východočeská dráha. Čeká nás Den regionálních produktů v Šimkových sadech, Festival sladkostí a zmrzliny u Futura a hned několik koncertů. U Aldisu zahraje kapela Kabát, ve Festivalparku kapela Mňága a Žďorp, v restauraci U Letců Ivan Hlas & Trio a na Šrámkově statku Michal Tučný revival.


Michal Tučný revival na Šrámkově statku

Vystoupení revivalové skupiny legendy české country music ze Rtyně v Podkrkonoší poprvé na Šrámkově statku v Pileticích začíná v pátek v 19 hodin. Za vstupné zaplatíte 150 korun.

Léto v parku: Mňága a Žďorp

Od 20:30 dnes také zahraje v rámci cyklu Léto v parku na hradeckém letišti kultovní kapela z Valmezu - Mňága a Žďorp. Na kontě má téměř dvě desítky studiových alb, několik výběrových desek, EP i DVD, jejich písně doslova zlidověly. Vstupenky stojí 350 korun.

Festival sladkostí a zmrzliny

Obchodní centrum Futurum v Hradci Králové zve na sobotu: "Osvěžte se v létě na festivalu sladkostí a zmrzliny! Venkovní prostranství před OC FUTURUM se koncem července promění v království sladkostí, zmrzliny a skvělé zábavy. Na své si přijdou i rodiče a pro všechny bude připraven doprovodný program ve formě workshopů, malování na obličej a zábavných soutěží. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma."

Den regionálních produktů

V sobotu v 9 hodin startuje v Šimkových sadech Den regionálních produktů Královéhradeckého kraje: "Tradiční speciality místních výrobců smísí se s exotickými pochutinami přespolních a bude jen na vás, čemu dáte nakonec přednost. Doporučujeme ochutnávat, na čerstvém vzduchu totiž člověku vytráví a gastroprocházky po celých Šimlových sadech." 

Ivan Hlas & Trio

V sobotu od 19:19 zahraje v hradecké restauraci U Letců Ivan Hlas & Trio. Vstupné stojí 270 korun.

Letní cirkus Kabát

V sobotu od 20 hodin začíná v Hradci Králové další koncert, a to v rámci odloženého letního turné kapely Kabát. Vstupenky do cirkusového šapitó, který vyroste u Aldisu, stojí 777 korun.

Jízdy "s Bardotkou po východních Čechách"

Východočeská dráha o víkendu vypraví zvláštní vlak po východních Čechách. Na výlet můžete s lokomotivou Bardotkou i barovým vozem v sobotu 31. 7., kdy vlak pojede na trase Jaroměř - Hradec Králové - Teplice nad Metují a zpět, a v neděli 1. 8. 2021. na trase Hradec Králové - Hostinné - Jilemnice - Letohrad. V každé stanici se můžete inspirovat tipy na výlet.

Zobrazit všechny akce na tento víkend

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zveme: Na fotbal, hokej, muzejní noc, dožínky i cizokrajné festivaly

Z víkendových akcí si v Hradci Králové tentokrát vybere opravdu každý. Sportovní nadšenci mohou fandit hradeckým hokejistům a fotbalistům. Vyrazit můžete na do muzeí, které se otevřou i v noci, nebo na krajské dožínky do Šimkových sadů. Hned dva festivaly přiblíží cizí kultury -…
Čtěte více

Zveme: Na festival Kefírek, za gurmány a na soutěž v pojídání chilli

Ještě nevíte, co podniknete o víkendu? Nechte se inspirovat naší pravidelnou páteční pozvánkou, vybrali jsme pro vás nejzajímavější víkendové akce v Hradci Králové. Na své si přijdou hlavně děti, pro ně bude na hradeckém letišti Festival Kefírek, vyrazit mohou také za pokladem v…
Čtěte více

Zveme: Na cyklistické či běžecké závody, za vínem a hudbou

Víkend v Hradci Králové nabídne jak sportovní, tak kulturní akce. Jaké? Pojede se cyklistický závod Velká cena Hradce Králové, na Biřičce se poběží závod Haki-run. Vyrazit můžete na Food Truck Fest nebo na Burčákobraní na Novém Hradci. Ve Festival Parku zahraje kapela Jelen.
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme