ZVEME: Na dětský den, závody Město na kolech či na canicross se psy

Co nás čeká o víkendu v Hradci Králové? Na své si přijdou děti, milovníci jídla, veteránů i sportu. Pokrmy ze všech koutů světa přijedou na čtyřech kolech na hradecké nábřeží, kde se koná Food Truck Fest. Děti budou mít svůj den na Hradišti v hradeckých lesích. Sraz plánují majitelé Wartburgů. Koná se akce Město na kolech a soutěžit budou i majitelé psů se svými čtyřnohými miláčky.

WARTBURG VETERÁN SRAZ

15. setkání majitelů a příznivců dvoutaktů nejen z Eisenachu - automobily IFA F9, Wartburg 311, 312 a 353 i Wartburg 1.3, ale i značka Barkas. Sjedou se v sobotu od 8:30 do 11:30 v hradeckém obchodním centru Orlice Park, poté vyrazí směr pevnost Dobrošov a večer od 18:00 do 21:00 budou na parkovišti u zimního stadionu v Hradci Králové.

 

DĚTSKÝ DEN NA HRADIŠTI

Rytířské hradiště v hradeckých lesích přiláká v sobotu více dětí než obvykle. Koná se tam od 10 do 16 hodin dětský den: "Pravé dobrodružství číhá venku! Pojď ho s námi zažít! Královéhradečtí skauti pro vás, vaše rodiny a hlavně ty nejmladší členy, připravili dětský den na rytířském hradišti v městských lesích." 

 

FOOD TRUCK FEST

Foodtruckový festival přiveze dobroty do Hradce Králové na čtyřech kolech. "Těšit se můžeš na různorodou kuchyni a hlavně na degustační porce, protože chceme, abyste měli možnost ochutnat toho co nejvíc. Kromě burgerů se můžeš těšit na italskou, francouzkou, asijskou kuchyni a mnoho dalšího," zvou pořadatelé. Pro děti bude na hradeckém nábřeží připravený koutek na hraní, vstup je zdarma. Kdy a kde? V sobotu od 10 hodin na Náměstí 5. května.

 

CANICROSS OKOLOHRADCE

Canicross je sport pro milovníky psů. "Zažijte nevšední sportovní zážitek v dokonalé souhře člověka a psa v krásném prostředí Královéhradeckých lesů v okolí rekreačního areálu Biřička v Hradci Králové," lákají organizátoři. Těšit se můžete na disciplíny canicross, bikejöring, scooter. V sobotu budou dětské závody a závody dospělých v canicrossu, též závody předškolních dětí na odrážedlech. V neděli již tradičně Vlastíkovo plavání - plavecký závod se psy.

 

MOUNTFIELD HK - FRÖLUNDA GÖTEBORG

Hradečtí hokejisté se v sobotu utkají v rámci Champions Hockey League se švédským klubem Frölunda Göteborg. Zápas začíná v 16:00 v ČPP Arena.

 

MĚSTO NA KOLECH

V neděli se bude v ulicích Hradce Králové sportovat. Od 9 do 11:30 se koná 21. ročník akce Město na kolech. Start a cíl bude u plaveckého bazénu. Prezentace účastníků začíná v 9 hodin, mezi 10. a 11. hodinou se bude startovat. Vyrazit mohou sportovci i nesportovci, rodiny s dětmi, každý na čemkoli, co má kola.

 

Zobrazit všechny akce na tento víkend

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: Na drakiádu, do divadla, na maraton či na noc vědců

První říjnový víkend v Hradci Králové slibuje pestrou nabídku akcí. Sportovci mohou běžet maraton či půlmaraton přímo v centru města, Na soutoku poteče pivo při Octobeer festu, u Futura bude Festival netradičních chutí, děti mohou na drakiádu s vlastnoručně vyrobenými draky. V…
Čtěte více

ZVEME: Můžete jít s experty do lesa na houby nebo na náplavku za jídlem a šperky

Víkendové akce budou v Hradci Králové opět rozmanité. Závodit se bude v prostředí písníku Marokánka v hradeckých lesích, kam vyrazí i houbaři poznávat nové druhy hub spolu s odborníky, na nábřeží se koná Mint Market a Nábřeží žije jídlem. Na Bílou věž dorazí královna a bude…
Čtěte více

ZVEME: Na drakiádu, pohádkový les, dožínky, za gurmány i za herci

Nadcházející víkend v Hradci Králové nabízí pestrou paletu akcí. Na své si přijdou gurmáni, kteří se sejdou na náplavce, ale i sportovní fanoušci - fandit mohou hradeckým fotbalistům i hokejistům. Děti se mohou těšit na drakiádu či na akci Pohádkový les, bohatý program najdou…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme