Zdá se vám, že máte málo možností ke sportovnímu vyžití ve městě? Napište to magistrátu

| autor: hradeckralove.cz

Myslíte si, že je v Hradci málo krytých a jiných sporotvišť? Máte šanci přispět ke změně. Hradecký magistrát vyzývá občany ale i sportovní kluby, aby mu prostřednictvím dotazníku dalo vědět, jak jim nebo jejich dětem současná vybavenost města ke sportovnímu vyžití vyhovuje.Město tak chce vyjít vstříc například i školám a organizacím, které pořádají nejrůznější sportovní soutěže.

„Vaše náměty a potřeby promítneme do nyní rozpracované studie stavu, využití a budoucího rozvoje krytých sportovišť v Hradci Králové,“ vzkazuje vedoucí oddělení rozvoje Tomáš Jeřábek. Na základě závěrů studie chce město přistoupit ve spolupráci s dalšími partnery, například Královéhradeckým krajem či Univerzitou Hradec Králové, ke konkrétním řešením na území města.

„Naším cílem je uspokojit poptávku sportovních klubů, škol i veřejnosti po kvalitních prostorách pro pravidelné sportovní aktivity i pro pořádání sportovních soutěží a turnajů,“ dodává Tomáš Jeřábek. Krátký online dotazník naleznou zájemci na webových stránkách města www.hradeckralove.org v sekci Noviny a novinky.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku
28.1.2016 08:45
Radous (neregistrovaný)
co městu chybí... ?
.. pořádný fotbalový stadion!
28.1.2016 22:28
Michal Moravec (neregistrovaný)
Jednoznačně chybí hala pro florbalisty. V Hradci Králové jsou tři velké kluby s minimálně 500 registrovanými hráči. Klidně by stačila i nafukovačka. V Pardubicích ji už dávno mají ...
29.1.2016 19:35
Hajaja (neregistrovaný)
co mi tady chybí?
prostory pro Spolek Přátel Mariáše.
30.1.2016 18:35
pro atletiku v hk (neregistrovaný)
Ne všichni vědí, že naši atleti v Hradci Králové dosahují vynikajících výsledků. Mimo jiné, na dorosteneckém mistrovství světa v Doněcku v roce 2015, Jan Doležal vybojoval bronzovou medaili v osmiboji. Trenérem mu byl Mgr. Perun Vítězslav, který svou odborností a výsledky byl zařazen mezi nejlepší trenéry v tabulce European Athletics Coaching Awards. Nejen pro výborné dlouhodobé výsledky, přátelskou atmosféru, která provází atlety od přípravky až po reprezentaci by si hradečtí atleti jistě zasloužili krytou halu nebo atletický tunel, kde by se mohli ještě intenzivněji připravovat v zimní sezóně. Nyní dojíždí 1x týdně do Pardubic. . .

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme