Vyznejte lásku nebo náklonnost vzkazem v hradeckém autobusu

Vzkaz můžete vepsat do šablony.
Vzkaz můžete vepsat do šablony. | autor: DPMHK

Akci, která je určena všem, co chtějí originálním způsobem poslat osobní vzkaz svým blízkým - partnerům, partnerkám, rodičům, sourozencům, dětem, babičkám, dědečkům, přátelům, kamarádů, pořádá hradecký dopravní podnik. Váš vzkaz bude v měsíci květnu jezdit v hradecké MHD pět dní. Můžete si vybrat z připravených šablon, které najdete na webových stránkách dopravního podniku. Vzkazy lze psát a posílat už od dnešního dne. Akce se jmenuje Pět pětek. Až budou vzkazy ve vozech umístěny, prostřednictvím Facebooku organizace se dozvíte, kterými linkami jezdáí.

Jak na to?

Napište osobní vzkaz:
Jeho součástí musí být: pro koho přání je, od koho je samotný text a můžete pro něj zvolit jednu z šablon – napište, prosím, kterou (děkuji, odpusť, pro dobrou náladu, miluji, chybíš mi). V elektronické podobě ji naleznete na www.dpmhk.cz.

Jak označíte adresáta a odesilatele, je pouze na vás - nemusíte uvádět celé jméno, stačí jméno křestní, přezdívka/nickname.

Maximální délka samotného vzkazu je 200 znaků včetně mezer.

Pošlete vzkaz elektronicky. Pošlete ho na e-mail: s heslem VZKAZ - můžete jej posílat od 6. 4. do 30. 4. 2021. V mailu uveďte, kterou šablonu chcete konkrétně použít.

Vzkaz můžete napsat také ručně do zvolené šablony. Papírové šablony (formuláře) jsou dostupné ve stojanech na:

  • terminálu hromadné dopravy - THD (bude označeno Májový vzkazník)
  • zákaznickém centru v sídle DP Pouchov, kde budou umístěny jak čisté šablony, tak sběrné boxy na již vyplněné šablony.

 

Proč se akce jmenuje Pět pětek?

5 VZKAZŮ, 5 VOZŮ MHD, 5 LINEK MHD, 5 DNÍ a 5 MĚSÍC.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Hradecký dopravní podnik má dalšího milionáře

Pětice hradeckých řidičů byla oceněna od Dopravního podniku města Hradce Králové v tradičním projektu Jízda bez nehod. Nejvyššího čísla, 1,25 milionu kilometrů, najezdil za 25 let Petr Husák. Všichni ocenění řidiči pak společně najeli bez nehody více než čtyři miliony kilometrů…
Čtěte více

Dopravní podnik přestrojí svých 250 zaměstnanců za téměř tři a půl milionu korun

Více než 250 zaměstnanců hradeckého dopravního podniku vymění staré uniformy za nové. Prioritou podniku je nejen moderní reprezentativní vzhled, ale i pohodlnost oblečení a uniformy jsou také velmi důležitou součástí identifikace zaměstnanců. Nové uniformy nahradí ty stávající,…
Čtěte více

Dopravní podnik popřeje všem ženám plakátky i hlášením ve vozech a v rozhlase

Dopravní podnik města Hradce Králové se rozhodl netradičním způsobem oslavit Mezinárodní den žen již v roce 2018 a letos v tom hodlá pokračovat. Symbolické blahopřání se objeví formou plakátu za čelním sklem či na letácích uvnitř všech  vozů MHD. K tomu ještě cestujícím…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme