Výstava Monsters dorazila do Hradce Králové

Jako další z míst, které se může pyšnit vyjimečnou výstavou Metal Monsters je Orlice park shopping v Hradci Králové. Od pondělí 7. června se můžete přijít podívat na výstavu kovových soch, které Vás ohromí svou velikostí a propracovanými detaily. 

Tato událost by neměla uniknout zejména filmovým nadšencům. Vedle sochy Elvise zde uvidíte například Jacka Sparowa, Avatara či Predátora. Sochy jsou rozmístěny po celé pasáži obchodního centra a stojí za to si udělat parádní fotku se svým filmovým hrdinou nebo oblíbenou postavou. Pokud se do obchodního centra chystáte na běžný nákup s rodinou, doporučujeme vyčlenit si více času, protože děti i tatínkové budou těmito monstry zaručeně uchváceni. Výstava bude v centru k vidění až do konce června, vstup je zdarma.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme