Všechno jde lépe, když na to nejste sami - Program Spolu kila dolů vám ukáže jak na to

| autor: spolukiladolu.cz

Díky osobnímu přístupu poradce v Hradci Králové uspějete. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan představuje osobní přístup výživového poradce, který je svému klientovi parťákem na cestě za vysněnou postavou.

Jděte do toho s někým, kdo si tím prošel také

Program stojí na třech základních pilířích: poradce, plán a produkty. Poradce je po celou dobu zapojení v programu mentorem, který má nejen vzdělání, ale často i osobní zkušenost s redukcí váhy. Díky tomu ví, jak je tento proces náročný a jak může drobné klopýtnutí demotivovat. Proto je právě tím, kdo klienta vede a radí mu, ale současně jej také podporuje a motivuje. Vyzkoušejte i vy cambridge dietu s naším poradcem v Hradci Králové.

 

Naučte se jíst tak, abyste se cítili skvěle.

Důležitou součástí programu je individuální výživový plán, který má tři fáze: přípravnou, redukční a udržovací. „Absolvování všech fází vám pomůže si osvojit zdravé stravovací a pohybové návyky, změnit životní styl a být spokojen s vlastním tělem po fyzické i zdravotní stránce,“ vysvětluje Lukáš Vrána, který je výživovým poradcem a školitelem našeho programu. Naučíte se jíst tak, abyste i po skončení programu byli sami schopni si z běžně dostupných potravin sestavit jídelníček, a nedocházelo tak k jo-jo efektu. 6 Kroků procesu hubnutí pomáhá jídelníček přizpůsobit vaší aktuální váze, pohybovým aktivitám nebo náročnosti vašeho zaměstnání.

 

S chutí do toho

Náš program vyvrací mýty o mdlé dietní stravě bez chuti. Nutričně vyvážená jídla jako jsou polévky, koktejly a mnoho dalších, můžete mít kdykoliv po ruce jak doma, tak v práci i venku, a současně tak máte tak jistotu, že váš jídelníček bude pestrý jak na živiny, tak i chutě. Příprava je snadná a rychlá. Vždy máte po ruce jídlo, které vám dodá energii.

 

Proč věřit, že to vyjde

Historie cambridge diety sahá až do 70. let minulého století a díky rychlým a dlouhodobě udržitelným výsledkům se program brzy stal oblíbený po celém světě. V ČR jsme od roku 1999 a za tu dobu jsme pomohli tisícům lidí změnit svůj život k lepšímu. Naši klienti nás nejdříve znali pod názvem Cambridge Diet, později Cambridge Weight Plan a poté The 1:1 Diet. Věříme, že nová podoba Spolu kila dolů přispěje k tomu, že se budete v programu cítit dobře, že pro vás redukce hmotnosti bude příjemnější a že pro vás budeme ještě větší oporou při změně vašeho životního stylu.

 

(zdroj: spolukiladolu.cz; zdroj obrázků: spolukiladolu.cz)

 

 


autor: spolukiladolu.cz

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme