Vezměte rodinu na piknik či grilovačku k Orlici

Piknik a grilování v Orlice park shopping v ulici V. Nejedlého
Piknik a grilování v Orlice park shopping v ulici V. Nejedlého | autor: Orlice park shopping

Na dětské koutky a restaurace v obchodních centrech jsme si již zvykli. Královéhradecké obchodní centrum Orlice park shopping přichází nyní s něčím úplně novým. Na břehu řeky Orlice, v krásném místě přírodního parku vybudovali zónu pro relax, sport i čas strávený s rodinou.

Protože nejlepší grilování je v přírodě a s přáteli chutná dvojnásob, můžete zorganizovat příjemné posezení a využít nové grily přímo v parku. Ty jsou k dispozici zcela zdarma. Součástí grilovacích koutků je i příjemné zázemí se stolem a lavicemi. Než se maso připraví, zabavíte se  hraním discgolfu, který je rozmístěn v celém parku. Součástí parku je také pravidelně upravovaná travnatá plocha, kterou určitě ocení i maminky s malými dětmi.

 

Nemáte doma piknikový koš? Nevadí!

V obchodním centru Orlice park vám zapůjčí piknikový koš, deku a další vybavení opět zdarma. Stačí se zastavit nebo si koš objenat telefonicky na čísle +420 724 708 225. Potom stačí už jen rozložit deku, užít si piknikový oběd nebo si vzít knížku a využít čas pro relaxaci v přírodě. Ať už se rozhodnete nachytat sluneční paprsky nebo využít spíše stinný kout, své místo pro piknik určitě najdete.

Piknik budete již brzy moci završit výbornou kávou. Orlice park pro vás připravuje také otevření zbrusu nové kavárny.

 

Volnočasový park otevře letní Orlice Family Cup

Letošní ročník Orlice Family Cup je odlehčený a veskrze letní. Uskuteční se v sobotu 15.8. od 10 hodin a těšit se můžete na tradiční nenáročné soutěže, závody i doprovodný program. Za odměnu si můžete společně opéct špekáčky v nově instalovaných grilech v přírodním Orlice parku. Výtěžek ze symbolického startovného a z dobrovolného příspěvku na špekáčky bude opět věnován na dobrou věc. Více informací o startovních časech závodů a doprovodném programu se dozvíte na Facebookových stránkách.

Piknikový koš a vybavení k zapůjčení Piknikový koš a vybavení k zapůjčení
autor: Orlice park shopping
Grily lze využít v prostorách přírodního parku Orlice park zdarma Grily lze využít v prostorách přírodního parku Orlice park zdarma
autor: Orlice park shopping
Letní Orlice Family Cup aneb otevření volnočasového parku Letní Orlice Family Cup aneb otevření volnočasového parku
autor: Orlice park shopping

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme