V Hradci proběhne zkouška horkovodů, nepoteče teplá voda

V úterý 8. června 2010 nepoteče v Hradci Králové teplá voda. Elektrárna Opatovice chystá na tento den v Hradci Králové komplexní tlakovou zkoušku horkovodů. Úkolem je zajistit bezpečnost a zvýšenou spolehlivost tepelných sítí během příští topné sezóny.

„Jedná se o kontrolní a bezpečností opatření, které se provádí v letních měsících s cílem najít možné závady potrubí. Předchází se tak případným haváriím, které by v zimě mohly ohrozit zdraví i životy občanů Hradce Králové,“ vysvětluje důvody tlakové zkoušky ředitel Tepleného hospodářství Hradec Králové Jiří Seidler.
Vlastní tlaková zkouška bude zahájena v 8:30 hodin, kdy budou přerušeny dodávky teplé vody do domácností a firem. Po celou dobu zkoušky budou v pohotovosti všechna výjezdní a servisní vozidla Tepelného hospodářství Hradec Králové. Preventivně posílí i dispečink, kde budou občanům Hradce k dispozici tři telefonní čísla pro případné dotazy. V případě, že nebude zjištěna žádná závada, mělo by dojít k obnovení dodávek teplé vody od 18ti hodin.

Telefonní čísla na dispečink THHK
Tel. 1    495262663
Tel. 2   495279165
mobil.    603 861 714

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme