Už je známé jméno předskokana Eda Sheerana

Před slavným zpěvákem vystoupí Ewa Farna.
Před slavným zpěvákem vystoupí Ewa Farna. | autor: edsheerankoncert.cz

Zpěvačka Ewa Farna bude předskokanka Eda Sheerana na velkolepých koncertech v Hradci Králové. „Tohle je šílený, ale je to pravda! Special guest dvou koncertů Eda Sheerana. Každý pro 50 tisíc lidí. Navíc jsme prý jeden z mála lokálních supportů, co si Ed vybral na celosvětovém turné,“ pochlubila se nadšená Farna. „Jsem unešená a naplněná vděkem,“ dodala oblíbená zpěvačka, která 27. a 28. července vystoupí na unikátním kruhovém pódiu. Informaci přináší Super.cz.

 

„Hledali jsme český support, který bude odpovídat kvalitám světových show a bude fanoušky Eda Sheerana bavit. Ewa Farna byla jasná první volba a jsem nadšený, že to klaplo,“ řekl Michal Thomes, ředitel pořádající agentury Ameba Production. Ewa Farna tak oba dny otevře hlavní program od 18 hodin.

První ze dvou koncertů je již zcela vyprodán a na druhý přidaný nedělní termín zbývají poslední vstupenky. Ewa Farna velké koncerty zvládá na jedničku. Letos má za sebou dvakrát vyprodanou show v O2 areně, která sklidila obrovský úspěch u publika i odborné veřejnosti. Vystoupení před mega koncerty Eda Sheerana je tak pro ni obrovskou výzvou.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

ZVEME: Do letního kina, latino tančírny, na divadlo, koncerty i fotbal

Co nabídne Hradec Králové o víkendu? Kulturu i sport, bude se hrát fotbalové utkání i promítat fotbalové mistrovství. Amfiteátr na Chlumu zve na divadelní komedii, letní kino Širák hned na dva filmy, Šrámkův statek na koncert.
Čtěte více

Město se chystá na Eda Sheerana. Chce zajistit plynulou dopravu

Koncert světové hvězdy Eda  Sheerana  je pro Hradec Králové jedinečnou akcí. Město se připravuje na nápor až 100 tisíc fanoušků z celé Evropy. Desítky příjezdových i odjezdových koridorů, speciální vlaky z Prahy, Brna a Ostravy, zvláštní linky autobusů hromadné dopravy…
Čtěte více

ZVEME: Zima skončí vynesením Smrtholky, koná se Velikonoční jarmark

Co podniknout v Hradci Králové o víkendu? Můžete vyrazit na některý z koncertů - v Aldisu vystoupí Leoš Mareš, Laura a její tygři zahrají v klubu LUCIE, do Filharmonie dorazí úspěšná inscenace Caveman. V Adalbertinu se koná Velikonoční jarmark a děti tam budou moci…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme