Štítky: | obchodní centrum | Tesco |

Tesco v centru města je po téměř 20 měsících otevřeno

Prodejna v centru už funguje.
Prodejna v centru už funguje. | autor: itesco.cz

Tesco na náměstí 28. října nabízí především potraviny, nechybí ani pultový prodej masa, uzenin a lahůdek. Opravy trvaly skoro 20 měsíců, mohly za to rozsáhlé stavební úpravy, pandemie koronaviru a s tím spojené uzavření hranic. Tím se plánovaná rekonstrukce výrazně protáhla. Otevřeno je od středy, obchod nabízí slevy a chce pomoci hradecké základní a mateřské škole při nemocnici.

 

„Otevření se všemožně komplikovalo, ale přes všechny nesnáze se nám to podařilo a věřím, že naši zákazníci ocení čerstvou nabídku a budou zde rádi nakupovat. Nový obchod má prodejní plochu téměř 1 400 m2 a velký důraz klademe na širokou nabídku čerstvých potravin, pultový prodej masa, uzenin a lahůdek. Zákazníci ale nebudou ochuzeni ani o nabídku trvanlivých potravin nebo kosmetiky a drogerie,“ říká Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco.

Pro snazší a rychlejší nákup je obchod vybaven deseti samoobslužnými pokladnami, které doplňují klasické pásové pokladny. O zákazníky se bude starat celkem 52 stálých zaměstnanců, z čehož 46 z nich již pracovalo na původním obchodě, a to včetně manažerky obchodu Lucie Chalupové.

„Mám obrovskou radost, že se nám podařilo udržet pohromadě původní tým obchodu. Dočasně byli rozmístěni na naše okolní provozovny a nyní se mohou konečně vrátit ke svým zákazníkům a na místo, které mají tolik rádi. Velmi si vážíme jejich loajality a odhodlání,“ dodává Patrik Dojčinovič.

V rámci prvního týdne od otevření je pro zákazníky připravená speciální nabídka produktů za zvýhodněné ceny. V rámci otevření nového obchodu podpoří Tesco i místní Základní a Mateřskou školu při Fakultní nemocnici. Společnost věnuje 10 % z každého nákupu nad 500 Kč za první dva dny. Vybrané finance plánuje škola využít na nákup výtvarných potřeb, hraček a dalších interaktivní potřeb pro děti.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku
22.10.2020 21:01
sněhulák (neregistrovaný)
Je to prima.
Jen mi to trochu připomíná vietnamský obchod. Uličky úzké, málem se nevyhnou dva vozíky. Ale ono to asi jinak nejde, nacpat tolik zboží do takového mini obchodu. Mám pocit, že v Penny je o dost větší prostor.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Opravované centrum v místě bývalého Tesca by se mohlo otevřít v listopadu

Prostory bývalého obchodního domu Tesco v centru Hradce na náměstí 28. října stále ještě obývají stavebníci. Podle informací, které zveřejnil web hkcity.cz, by se nově zrekonstruované centrum mělo otevřít v listopadu. Těch termínů už bylo několik, tak je otázkou, zda dopadne…
Čtěte více

IKEA je v Hradci. Masové kuličky a vystavené zboží tam ale nenajdete. Jde o výdejní místo

Objednávat zboží z oblíbeného obchodu s nábytkem IKEA a nechat si ho doručit až do Hradce je možné už od pondělí. V pátek 5. června bude ve výdejním místě v prostorách hypermarketu Albert v Kutnohorské ulici možné už vyzvedávat první objednávky. Služba je zpoplatněna, nicméně ve…
Čtěte více

Zónu u Tesca a obchody u Březhradu spojí cesta. Město konečně vykoupí potřebné pozemky

Stavbě cesty spojující obchodní zónu u Tesca a další obchody u Březhradu by nemělo nic překážet. Na Pražském Předměstí se městu podařilo sjednat výkup strategických pozemků, díky kterým bude možné prodloužit tuto obslužnou komunikaci. Stejně tak by díky získaným pozemkům do…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme