Štítky: | MHD Hradec Králové | MHD |

Štve vás něco v hromadné dopravě? Můžete se vyjádřit, podnik chce spokojenost cestujících zkoumat

Studenti budou zkoumat spokojenost cestujících..
Studenti budou zkoumat spokojenost cestujících.. | autor: hradeckralove.cz

V období od 13. do 17. září se ve vozidlech a na zastávkách městské hromadné dopravy v Hradci Králové uskuteční již tradiční Průzkum spokojenosti s kvalitou služeb poskytovaných MHD v Hradci Králové. Tento průzkum se městě dělá v podstatě každoročně již od roku 2006. Vloni, kdy měl proběhnout od 19. do 23. října, byl vzhledem k pandemii koronaviru zrušen. Celý průzkum je zcela anonymní a slouží k získání názorů cestujících na kvalitu veřejné dopravy v našem městě. Výstupy průzkumů jsou následně uplatňovány při konkrétních opatřeních v MHD ke zvýšení kvality služeb dopravního podniku.

Vlastní průzkum budou u osob starších 16 let provádět studenti ČVUT Praha, kteří budou viditelně označeni visačkou s nápisem "DOPRAVNÍ PRŮZKUM" a opatřenou logem Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.

Podle předem připraveného dotazníku se budou cestujících ptát na názor na současnou úroveň veřejné dopravy v našem městě. "Budete-li tázáni, využijte tuto příležitost a odpovězte prosím našim tazatelům na všechny otázky. Otázky budou například nasměrovány na počty spojů ve všední dny v sobotu a neděli, přesnost a spolehlivost MHD, ochotu pracovníků v zákaznických centrech DP, chování a ochotu řidičů, spokojenost s informacemi o službách a změnách v MHD, na spokojenost s komfortem a vybavením zastávek, s čistotou zastávek, na úroveň čistoty uvnitř ve vozidlech, informace poskytované uvnitř vozidel, možnosti a způsob prodeje jízdného a další. Můžete se s námi také podělit o své zkušenosti a sdělit nám své náměty a návrhy k oblastem dopravy, v nichž očekáváte zlepšení," prosí dopravní podnik.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Linka číslo 1 změní od 1. listopadu trasu

Dočasná změna trasy linky číslo 1 na Novém Hradci Králové je plánváa od 1. listopadu 2021. Stane se tak z důvodu pokračující rekonstrukce vozovky v ulici Hlavní v Klukách. Od pondělí až do 17. prosince 2021 budou všechny spoje linky číslo 1 ukončeny na zastávce "Nový Hradec…
Čtěte více

Chcete si vyzkoušet řídit autobus? Můžete přijít ve čtvrtek 14. října do dopravního podniku

Hradecký dopravní podnik pořádá ve čtvrtek 14. října ve svém areálu akci pro ty, co by si chtěli vyzkoušet řídit autobus a možná i zkusit povolání řidiče městské hromadné dopravy. Podnik by rád doplnil řady nejen řidičů, ale i automechaniků. Otevře v tento den tedy i své dílny,…
Čtěte více

Uzavírka Úprkovy ulice změní trasy linek číslo 11 a 17. Změny začnou od 7. července

Kvůli opravě vozovky v Úprkově ulici bude v termínu od 7. července až do 24. října uzavřena část silnice mezi Malšovicemi a Malšovou Lhotou. Rekonstrukce hlavního průtahu v hradeckých Malšovicích bude pokračovat poslední etapou. Opravovat se bude silniční povrch Úprkovy ulice,…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme