Současný hradecký primátor se veřejně omluvil svému předchůdci

Na vzájemném smíru se tento týden dohodli bývalý primátora Hradce Králové Martin Dvořák s jeho současným nástupcem Oldřichem Vlasákem.
Příčinou sporu byl dva roky starý Vlasákův článek v Hradeckých novinách, ve kterém Dvořáka obvinil z toho, že řediteli TV Nova Vladimíru Železnému nabízel spolupráci při diskreditaci místopředsedy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petra Štěpánka. Dvořák tehdy požadoval omluvu, Vlasák ji však odmítl.

Součástí smíru je i dohoda o tom, že současný primátor se Dvořákovi omluví na zasedání zastupitelstva a v Hradeckých novinách. V dohodě Vlasák mimo jiné uvádí, že informace o možné spolupráci Dvořáka na diskreditaci Petra Štěpánka se nezakládají na pravdě, když vycházel z informací, "o jejichž pravdivosti mohu dnes pochybovat."

První bod dohody - omluvu na zasedání zastupitelstva - již Vlasák dnes uskutečnil, omluva formou placené inzerce v Hradeckých novinách zatím nevyšla.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme