Slevy, dárky, výstava aut, vernisáž i program pro děti. To je podzim v obchodním centru Orlice Park

Příjemný podzim si můžete užít v hradeckém obchodním centru Orlice Park Shopping. Od 5. října vás tam čeká hodně zábavy. Připravena je roadshow značky Citroen. Využít budete moci řady slevových akcí, připravena je i kulturní akce, nebude chybět divadlo pro děti a dokonce si ti nejmenší mohou vyzkoušet i Mobilní planetárium. Program pro děti je připraven na každé sobotní odpoledne.
 

Už 5. října si v centru přijdou na své milovníci automobilů, přesněji ti, co obdivují značku Citroen. Ta totiž slaví sto let od svého vzniku a k této příležitosti pořádá hodně akcí. Jednou z nich je i roadshow ve výše zmíněném hradeckém obchodním centru. Součástí oslav budou i testovací jízdy s novými vozy, prohlédnete si vystavené veterány a připraveno bude i občerstvení zdarma. Pokud rádi cestujete trochu dál, zajímat vás budou určitě i střešní stany a obytné vestavby.

V týdnu od 7. do 13. října je na programu Slevový týden s Deníkem. V tomto týdnu se v centru budou rozdávat dárky k nákupu zdarma. Navíc budou také bonusové tašky, ve kterých budou ukryté vstupenky na koncert Báry Polákové a do Klicperova divadla, dále pak poukázky na mytí auta zdarma, do Vinařství U Kapličky, Orionu a Optiky Doubrava za 500,- Kč. V neposlední řadě vybrané tašky budou obsahovat také něco dobrého na zub. Slevový týden budou držet i nájemci ostatních obchodů, čekají na vás příjemné slevy, ke kterým dostanete navíc  praktický dárek. Předložíte ve stánku Slevového týdne maximálně dvě účtenky v celkové hodnotě nad 500 korun (nevztahuje se na účtenky Albertu) a získáte k nákupu dárek.

Od 7. října do 6.listopadu bude v prostorách centra k vidění i výstava fotografií z jazzového prostředí. Jde o díla, která zaujala porotce soutěže Jazz World Photo. V prostorách bude ve stejném termínu ještě výstava šatů ze Svatebního a květinového centra. Vernisáž je naplánována na 11. října v 16:00. Můžete se těšit na jazzovou kapelu a drobné občerstvení. Ochutnávat se budou kanapky a víno.

Od 5. října s sebou v sobotu na nákup do Orlice Park Shopping určitě vezměte i své ratolseti. Bude tam pro ně totiž připraven program. Buď je pobaví dětské divadlo nebo si mohou přijít vyzkoušet Mobilní planetárium. Jde o velikou kopuli, ve které si děti lehnou a bude se jim promítat program. Ten bude uzpůsoben věku návštěvníků. Divadlo i planetárium začíná vždy v 15 hodin a je zdarma.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme