Školáci mohou v sobotu do aquaparku zdarma, stačí dobré vysvědčení

Královéhradecký aquapark.| Zdroj: SNHK
Královéhradecký aquapark.| Zdroj: SNHK

Městské lázně a aquacentrum v Hradci Králové budou pro šikovné školáky v sobotu 31.1. otevřeno zdarma. Jako vstupenka poslouží dětem pololetní vysvědčení bez čtyřek či pětek. V rámci návštěvy mohou děti využívat všech služeb, které akvacentrum běžně nabízí. Akce platí pouze pro školáky do 10 let v doprovodu rodičů či jiného dospělého.

Oblíbená akce, odměňující již tradičně šikovné školáky, se uskuteční v sobotu 31. ledna. Bezplatný vstup mohou využít všechny děti, které nepřesáhly deseti let věku a které předloží u pokladny vysvědčení za první pololetí školního roku 2014/2015, ve kterém z žádných předmětů neobdržely horší známku, než "dobrou." Školáky musí ale doprovázet dospělá osoba.

"Děti čeká v aquacentru 82 metrů dlouhý tobogán se světelnými efekty. Tato barevná vodní stěna je tvořena vodní tříští, na kterou projektor promítá variabilní barevné světelné efekty," řekla ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové Jaroslava Bernhardová. Kromě oblíbeného tobogánu čeká školáky v aquaparku i umělé vlnobití či bazén s perličkovými lůžky. Zatímco děti znovu a znovu běhají po točitých schodech, aby se svezly na tobogánu, rodiče ocení odpočinek v bazénu s podvodními masážemi či parní kabinu. Areál aquaparku je spojený i s prostory padesátimetrového plaveckého bazénu, do kterého tudíž mohou návštěvníci v rámci vstupného také zavítat.

Otevřeno bude v sobotu od 10 do 20 hodin. Za 60 minut pobytu zaplatí dospělý 125 korun, dvouhodinová vstupenka stojí 170 korun. Celodenní vstupné do bazénu činí 220 korun.

 

 

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Městské lázně se opět uzavírají, co zůstane v provozu?

Ode dneška se opět uzavírají všechny provozy v budově Městských lázní, a to až do odvolání. Ani sauna & SPA zóna nebude v provozu. Návštěvníkům bude k dispozici pouze recepce od 10 hodin, kde si bude možné zakoupit dárkové poukazy, čipové hodinky anebo si je majitelé můžou…
Čtěte více

Během prázdnin si děti v aquacentru užijí 20 minut navíc i aquazorbing

Krytý plavecký areál v Hradci Králové na Eliščině nábřeží připravil speciální akci pro děti na jarní prázdniny v týdnu od 2. do 8. března. Ke vstupu dostane každý návštěvník Městských lázní v Hradci Králové 20 minut zdarma. Navíc je v bazénu připravena…
Čtěte více

Aquacentrum v hradeckých Městských lázních se znovu otevře v sobotu

Městské lázně na Eliščině nábřeží v Hradci Králové jsou zavřené kvůli plánované technologické odstávce, během které prochází aquacentrum i ubytovna komplexem revizí, oprav a kontrol. Uzavřely se 9. září a tuto sobotu 20. září se znovu otevřou veřejnosti. Rekonstrukcí v létě…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme