Široký sortiment a vstřícný personál. To vše nabízí nový sexshop v Hradci

Nová prodejna erotických pomůcek na Bratří Štefanů.
Nová prodejna erotických pomůcek na Bratří Štefanů. | autor: Sexshop.cz

Erotické pomůcky, svůdné prádlo, vibrátory...  Zboží, které dnes už zná téměř každý a spousta z nás doma možná už něco takového má. A nakonec proč ne. Sexuální aktivita je důležitou součástí života, tak je fajn si to občas zpestřit. Nákup v sexshopu lze dnes srovnat třeba s nákupem v drogerii, lékárně,  nebo ve zdravotnických potřebách. Navíc lze spoustu věcí pořídit přes internet. Ale stále není nad kontakt s informovaným personálem. V Hradci se otevírá staronová prodejna Sexshop.cz. Najdete ji v ulici Bratří Štefanů.

V nové prodejně Sexshop.cz je k dispozici více než tisíc erotických pomůcek, spoustu testerů a je k dispozici zkušený a proškolený personál. "Hradecká prodejna má jednu obrovskou výhodu. Je ve stejné budově jako centrální sklad. Dá se tedy v případě potřeby nakoupit nejen to, co je přímo na prodejně, ale vlastně cokoliv z e-shopu. Navíc oproti konkurenčním kamenným prodejnám, nejen v Hradci Králové, u nás mohou zákazníci nakoupit za výrazně zajímavější ceny a to až o několik desítek procent nižší " uvádí další výhody Jaroslav Bílek, marketingový manažer Sexshop.cz.

Pokud vás přece jen ještě v tomto ohledu trochu provází ostych, zboží lze samozřejmě objednat po internetu na Sexshop.cz. "Jsme v prodeji na internetu jednička na českém trhu. Objednávku z e-shopu si lze následně vyzvednout na prodejně – a při tom třeba dokoupit nějakou drobnost nebo doplněk jako například lubrikační gel, " dodává Jaroslav Bílek.

Prodejna poskytuje naprostou diskrétnost. Výhodou je i její umístění, není v obchodním centru. "Ze zkušeností víme, že se našim asistentkám prodeje daří odbourat případný prvotní stud. Výhodou návštěvy prodejny pak je, že si člověk může vzít pomůcku do ruky, poradí se i poučí, protože dnes je na trhu obrovské množství výrobků, které se od sebe liší svým využitím," potvrzuje manažer marketingu.

Sexshop.cz má vlastní značky výrobků, pro které pečlivě na zahraničních veletrzích vybírají jednotlivé produkty. Patří mezi ně zejména vlajková značka BOOM, dále značky Romant nebo FOX a další pro ženy žhavá novinka - značka erotického prádla Wanita. Na konci června obchod uvedl novinku – masturbátor pro muže, který je reálným odlitkem vaginy české pornohvězdy Lady Dee.

Pokud nebudete se zbožím spokojení, Sexshop.cz nabízí prodloužené lhůty pro vrácení zboží oproti lhůtě zákonné a reklamace se řeší obratem.

Mezi zákazníky lehce převažují muži, i když i oni nakupují hojně erotické pomůcky pro své partnerky. "Vždy děláme maximum pro to, abychom vyšli vstříc a pomohli vyřešit aktuální potřebu a přání zákazníka. Je třeba si uvědomit, že byť jsou erotické pomůcky určeny zejména pro chvíle lásky, vzrušení a zábavy, mohou leckdy pomoct vyřešit i nepříjemnou situaci, nebo zdravotní indispozici," upřesňuje manažer.

Sexshop.cz si Hradečáci mohou pamatovat z Benešovy třídy, odkud se odstěhoval.  Firma nyní našla vhodné prostory a  otevírá prodejnu znovu.

Pokud se vydáte do prodejny autem, je to směrem na Třebechovice, u autosalonu AUDI odbočka vpravo a už vás k cíli dovedou ukazatele. Zajíždí tam i městská hromadná doprava a to autobus číslo 11 a 17.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme