Running sushi, buffet i restaurace v jednom. Hokkaido Sushi bar se nově otevřel v nákupním centru Orlice park

Hokkaido Sushi bar
Hokkaido Sushi bar | autor: Orlice park shopping

Pokud máte rádi japonskou kuchyni, určitě si přijdete na své v nově otevřeném Hokkaido Sushi-baru v nákupním centru Orlice park shopping na Slezském Předměstí. Bar vznikl na místě bývalé restaurace v prvním poschodí centra. V místě si můžete vybrat z několika způsobů stravování. Záleží na čase a vaší chuti. K dispozici je buffet, restaurace i running sushi.

Buffet se dá využít od 10 do 16 hodin a můžete si na talíř nandat, co je libo. Připraveno je sushi, teplá jídla, dezerty i saláty. U kasy zaplatíte podle váhy. Cena za 100 g je přibližně 23-25 korun. Tento koncept je v České republice zcela ojedinělý. Můžete ochutnat úplně všechno z pestré asijské kuchyně a množství záleží zcela na vás. Je to ideální možnost, jak se za příjemnou cenu dobře naobědvat.

V další části zařízení je restaurace. Tam si můžete objednávat ze stálého jídelního lístku od japonských specialit sushi až po pestrou nabídku asijských  pokrmů. Restaurace je otevřená od 10 do 22 hodin.

Pro ty, kteří se u jídla chtějí zdržet a rádi ochutnávají sushi v nejrůznějších provedeních, saláty z mořských řas, ale i mořské plody, ovoce, dezerty a další asijské speciality je v místě runnig sushi. Zaplatíte fixní částku a pak už se jen můžete nechat překvapovat pokrmy v projíždějících mističkách. Running sushi má otevřeno od 16 do 21 hodin. A protože Hokkaido Sushi-bar nedávno otevřel, připravil pro milovníky asijského jídla zvýhodněný voucher, který je možné koupit na Slevomatu. V Hradci Králové jde o druhé running sushi. Gastronomický zážitek je možné si objednat na telefonním čísle 773 623 697 nebo e-mailu

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme