Štítky: | koronavirus | roušky |

Roušku v lázních a wellness si můžete v šatně sundat, uvnitř nutná není

V bazénech a wellnes být rouška nemusí.
V bazénech a wellnes být rouška nemusí. | autor: snhk.cz

Dnešním dnem nabylo účinnosti mimořádné opatření vlády o povinném nošení roušek ve všech vnitřních prostorách staveb v celé České republice. Při návštěvě vnitřních prostor areálů, tj. Wellness studia Flošna, Squashe Flošna, aquacentra v Městských lázních a krytého plaveckého bazénu 50 m musí návštěvníci vstoupit do budovy s ochranou dýchacích cest. Roušku bude možné sundat až v šatnách. Nařízení nosit roušku neplatí v prostorech vnitřních umělých koupališť a bazénů a pro sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod.

 

Areál Flošna je otevřen každý den, squash je možné rezervovat předem online na ww.snhk.cz. Celý krytý plavecký areál je otevřen v běžném provozu, veřejnosti je k dispozici zatím i Slunná loučka.

Nařízení o nošení roušek se netýká venkovních prostor areálů, tudíž na Slunné loučce vedle krytého bazénu a na letním koupališti Flošna není nutné mít roušku vůbec (vyjma restaurace). Samozřejmě i nadále platí všeobecná hygienická pravidla a dodržování odstupů.

Letní koupaliště je zatím otevřeno každý den od 9 do 19 hodin a vzhledem k příznivé předpovědi počasí na příští týden, kdy se očekávají opět tropické teploty, to bude určitě skvělá volba pro trávení volného času.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Město pro obyvatele chystá další balíček pomoci. Antivirus budou schvalovat zastupitelé příští týden

Hradec chce opět pomoci při druhé vlně koronaviru. Od minulého týdne město vytvořilo speciální pracovní skupinu pro Antivirus, která připravuje souhrn opatření na zmírnění dopadů probíhající druhé vlny koronaviru. „Společně pracujeme na obnově a zavedení dalších opatření na…
Čtěte více

Návštěvy hřbitovů se o Dušičkách bez roušky neobejdou

Letošní Dušičky budou jiné i v Hradci Králové. Na hřbitovech, které budou v období Dušiček otevřené od 8 do 20 hodin, je i přes výjimky doporučeno nosit roušky. Na vybraných hřbitovech v Hradci bude také k dispozici pracovník Technických služeb Hradec Králové, který v případě…
Čtěte více

Magistrát omezil úřední hodiny, nemocnice otevřelo kvůli frontám třetí odběrové místo

Odběrové centrum COVID-19 ve Fakultní nemocnici Hradec Králové od čtvrtka zřídilo třetí odběrové místo, protože  výrazně vzrostl počet zájemců o provádění odběrů. V souvislosti s usnesením vlády upravil Magistrát města Hradec Králové přístup do objektu a úřední hodiny…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme