Štítky: | koronavirus | roušky |

Roušku v lázních a wellness si můžete v šatně sundat, uvnitř nutná není

V bazénech a wellnes být rouška nemusí.
V bazénech a wellnes být rouška nemusí. | autor: snhk.cz

Dnešním dnem nabylo účinnosti mimořádné opatření vlády o povinném nošení roušek ve všech vnitřních prostorách staveb v celé České republice. Při návštěvě vnitřních prostor areálů, tj. Wellness studia Flošna, Squashe Flošna, aquacentra v Městských lázních a krytého plaveckého bazénu 50 m musí návštěvníci vstoupit do budovy s ochranou dýchacích cest. Roušku bude možné sundat až v šatnách. Nařízení nosit roušku neplatí v prostorech vnitřních umělých koupališť a bazénů a pro sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod.

 

Areál Flošna je otevřen každý den, squash je možné rezervovat předem online na ww.snhk.cz. Celý krytý plavecký areál je otevřen v běžném provozu, veřejnosti je k dispozici zatím i Slunná loučka.

Nařízení o nošení roušek se netýká venkovních prostor areálů, tudíž na Slunné loučce vedle krytého bazénu a na letním koupališti Flošna není nutné mít roušku vůbec (vyjma restaurace). Samozřejmě i nadále platí všeobecná hygienická pravidla a dodržování odstupů.

Letní koupaliště je zatím otevřeno každý den od 9 do 19 hodin a vzhledem k příznivé předpovědi počasí na příští týden, kdy se očekávají opět tropické teploty, to bude určitě skvělá volba pro trávení volného času.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

V pátek se v hradeckých školách bude učit

V úterý ministr zdravotnictví doporučil ředitelům základních a středních škol vyhlásit na pátek 25. září ředitelské volno. Rozhodnutí uzavřít městské základní školy bylo ponecháno na ředitelích, mezi kterými došlo ke shodě. Výsledkem je, že všechny hradecké základní školy…
Čtěte více

Neobjednaní samoplátci testu na COVID-19 už mají v hradecké fakultní nemocnici smůlu

Odběrové centrum COVID-19 Fakultní nemocnice Hradec Králové od čtvrtka 17. září už nedělá odběry neobjednaným samoplátcům. Testování zajišťuje pouze pro pacienty indikované k vyšetření lékaři či hygieniky a samoplátce objednané předem prostřednictvím rezervačního systému, který…
Čtěte více

V hradecké nemocnici se plní lůžka infekčního oddělení, přetlak je i u testování na koronavirus

Hradecké fakultní nemocnici docházejí kvůli navyšování případů počtu pacientů s koronavirem lůžka na infekčním oddělení . Disponuje 25 lůžky, přičemž je tam v současné době hospotalizováno 18 pacientů. Další dva pacienti jsou připojeni na KARIM (Klinika anesteziologie,…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme