Štítky: | Doprava | uzavírky | omezení dopravy |

Řidiče zřejmě potrápí kolony v Pražské ulici. Může za to uzavírka ulice Za Škodovkou

Uzavírka potrvá několik měsíců.
Uzavírka potrvá několik měsíců. | autor: hradeckralove.cz

V pondělí začala uzavírka ulice Za Škodovkou. Už včera kolem jedné hodiny odpolední byla v Pražské ulici, která se s ulicí Za Škodovkou kříží, směrem ven z města několik stovek metrů dlouhá kolona. Problémy s provozem jsou v těchto místech i za normálních okolností, jen se tak děje především v dopravní špičce. Ulice Za Škodovkou je uzavřena kvůli opravám kanalizační stoky a v Pražské ulici je částečně provoz sveden do jednoho pruhu. Komplikace s průjezdem ulice Za Škodovkou potrvají až do konce června. Pracovat se bude v pěti etapách.

Úplná uzavírka ulice Za Škodovkou a polovina ulice Pražská třída (u křižovatky s ul. Za Škodovkou) pravděpodobně bude několik měsíců brnkat na nervy netrpělivým řidičům. Ulice je uzavřena kvůli rekonstrukci kanalizace, která potrvá až do konce června. Doprava v Pražské ulici je v úseku u křižovatky s ulicí Za Škodovkou svedena do jednoho pruhu a semafory jsou přesunuty až ke křižovatce s ulicí Kampelíkova.

Také trasa autobusové linky číslo 16 je kvůli uzavírce změněna. Jsou zrušené zastávky ZVU, Žižkov a Kavák. Náhradní zastávky jsou Terminál HD (nást. B1 směr Stěžery, nást. D2 směr Roudnička), Na Okrouhlíku, Kavák (u prodejny Koupelny Ptáček). Časy odjezdů spojů z ostatních zastávek zůstávají nezměněny.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Začaly opravy na silničním okruhu Hradce, doprava může váznout i jinde ve městě

Léto, kdy doprava ve městě je přece jen trochu slabší, využívají i v Hradci silničáři k opravám povrchů komunikací všech kategorií. Na několika místech v centru města i v jeho okrajových částech hradecké technické služby opravují chodníky nebo pokládají nový asfalt v ulicích.…
Čtěte více

Inteligentní dopravní systém už se v Hradci začíná budovat, na křižovatkách může být omezený provoz

stavební práce na inteligentním dopravním systému (IDS) byly zahájeny, samotným výkopovým pracím ale předcházely ještě instalace provizorních semaforů. Změnami budou v následujících letních měsících procházet čtyři křižovatky, později se bude pokračovat dalšími. Dojít by mělo…
Čtěte více

Opravy Úprkovy ulice začnou v červenci. Uzavírka ovlivní i provoz MHD

Rekonstrukce hlavního průtahu v hradeckých Malšovicích bude pokračovat poslední etapou. Opravovat se bude silniční povrch Úprkovy ulice, dojde i na nové chodníky a úpravu těch stávajících, vybudování nové zastávky MHD, úpravu zeleně a doplnění osvětlení. Práce by měly být…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme