Štítky: | Krimi | Lesy ČR | Policie Hradec Králové |

Policie opět navštívila Lesy ČR v Hradci Králové

Ilustrační foto | Zdroj: Pixmac
Ilustrační foto | Zdroj: Pixmac

Policejní razie, která ve čtvrtek zasáhla Úřad vlády v Praze a může být výrazným podnětem k destabilizaci české vlády, se dotkla také Hradce Králové – konkrétně sídla Lesů České republiky.

Ještě po poledni tiskový mluvčí Lesů ČR tvrdil, že informace o policejním zásahu je mylná. Vedení lesů situaci komentuje pouze strohým vyjádřením. 

Zástupci vedení Lesů jenom potvrdili, že s policisty spolupracují a podnik funguje jako v jiné dny. „Lesy ČR jsou v kontaktu s policií a poskytují jí potřebnou součinnost. Detailnější informace nejsme oprávněni poskytovat, nicméně chod ředitelství Lesů ČR je naprosto normální, funguje běžný pracovní režim,“ potvrdil mluvčí státního podniku Zbyněk Boublík pro Český rozhlas.

Podle tiskového mluvčího jde pouze o návštěvu policie, nikoli o policejní razii v sídle společnosti.

Policisté sídlo Lesů České republiky v Hradci Králové navštívili naposledy letos v lednu, kdy se zajímali o podezřelé IT zakázky

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Muž svěřil klíče od bytu řemeslníkům a nestačil se divit, jaké má nocležníky

Obyvatelé jednoho z hradeckých domů zavolali městskou policii na ženu, která je obtěžovala na chodbě, kde dokonce vykonala potřebu. Tvrdila, že si v domě pronajímá byt, ale neměla klíče ani žádné doklady. 
Čtěte více

Hradecká seniorka historce o nehodě syna neuvěřila, jiným podvodníci sebrali statisíce

Když třiadevadesátileté ženě z Hradce Králové zazvonila před Štědrým dnem telefonní pevná linka, vyprávěl jí neznámý muž smyšlenou historku o nehodě jejího syna a chtěl zaplatit 300 tisíc. Seniorka naštěstí neuvěřila. Tak obezřetný ale nebyl muž z Hradecka, který přišel o …
Čtěte více

V Malšovicích se potulovaly krávy, splašenou musela zastřelit zásahová jednotka

Celé středeční odpoledne zaměstnávalo hradecké policisty a hasiče stádo krav, které v Hradci Králové utekly během překládání kamionu nedaleko Všesportovního stadionu. Hasiči varovali obyvatele i školy v okolí, zvířata mohla být nebezpečná. Čtyři krávy se po dlouhých šesti…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme