Novopacký pivovar otevřel v Hradci podnikovou prodejnu

V dnešní hektické době pozornosti veřejnosti možná uniklo otevření nové podnikové prodejny Novopacké pivo v Hradci Králové. Právě milovníci zlatavého moku by měli zbystřit. Již od října loňského roku můžete v Plotištích - od kruhového objezdu u ČKD směrem do centra v ulici Koutníkova 180 - navštívit specializovanou prodejnu, která nabízí velice široký sortiment jak tuzemského, tak i exportního piva z pivovaru Nová Paka.

Pivovar Nová Paka je nezávislý pivovar, který disponuje humnovou sladovnou a vyrábí si tak vlastní slad. Pivo se zde vyrábí tradičním způsobem, je spodně kvašené, s plnou chlebnatou chutí, výraznou sladovou vůní a zlatavou barvou. Je ceněné pro svou říznost, hořkost a typicky hutnou pěnu.

V nové prodejně si můžete zakoupit piva lahvová, v PET lahvích i plechovkách. Soudky nabízejí jak klasické v objemu 15, 30 i 50L, tak i plechové – 5L minisoudky, které jsou oblíbené zejména v letních měsících při pořádání zahradních oslav. K sudovému pivu je možné vypůjčit party pípu, v letních měsících pak i chlazení. V případě, že chystáte větší akci, lze pivo objednat dopředu a domluvit se na termínu vyzvednutí. Pokud chcete udělat radost pivním dárkem, můžete si vybrat z nabídky piv v dárkovém balení či reklamního zboží, jako jsou například půllitry, hrnečky, trička, kalendáře či podtácky.

Dostali jste na pivo chuť? Pak se neváhejte do prodejny vydat. Pokud si nejste jisti s výběrem, budete v těch pravých rukou.


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme