Orlice park jede naplno. Nově nabízí saunové centrum, relax pro maminky s dětmi, přibude i kavárna

Prostředí u restaurací je zbrusu nové.
Prostředí u restaurací je zbrusu nové. | autor: Orlice park

Obchodní centrum Orlice park vítá své zákazníky v plném nasazení. Koronavirové karantény využilo jeho vedení především k tomu, aby připravilo pro návštěvníky řadu senzačních novinek. Mezi ty nejzásadnější patří zcela jistě otevření zbrusu nového relaxačního centra Saunie. Modernizaci neunikly ani prostory u restaurací. Interiér zóny je nyní laděn v přírodních materiálech s důrazem na dřevo a výsledek stojí opravdu za návštěvu!

Příjemnou vychytávkou právě vedle posezení u restaurací je malá kuchyňka, která bude sloužit především maminkám s malými dětmi. Nechybí mikrovlnná trouba, pracovní plocha a umyvadla. Ta jsou k dispozici dvě, jedno pro dospělého a jedno snížené pro dítě.

Na maminky s menšími dětmi centrum myslí i v další části prvního patra, kde je k dispozici pohodlné posezení a hrací plocha právě pro ty nejmenší.

Zajímavé jsou také plány do budoucna, které potěší především milovníky dobré kávy a příjemného posezení. V průběhu letních měsíců počítá vedení centra s otevřením kavárny, jež poskytne další komfortní a odpočinkovou zónu pro zákazníky a zároveň doplní celkovou nabídku restaurační zóny.

Od 25. května je už také otevřené centrum Saunia, kde si za dodržování příslušných hygienických podmínek můžete užívat relaxaci v několika druzích saun a parních lázní.

Na prvním místě je bezpečnost návštěvníků

Obchodní centrum chce nabízet co nejlepší služby, ale zároveň musí dbát na přísné dodržování hygienických podmínek. V centru je velké množství nástěnných dávkovačů s  dezinfekcí ve všech vstupech i dalších částech obchodního centra. Samozřejmostí jsou informace pro návštěvníky týkající se dodržování hygienických předpisů. Ty návštěvníci najdou u vchodů a ve výtazích. Cílem je co nejvíce ochránit zákazníky ale i zaměstnance před možným rizikem nákazy. S tím souvisí i pravidelná a důkladná dezinfekce všech společných prostor centra.

Bez vstřícných zaměstnanců a věrných zákazníků by to nešlo

Vedení centra si velmi váží ochoty a spolupráce svých zaměstnanců, kteří i přes nouzový stav a možné riziko pracovali a ochotně plnili své povinnosti. Velký dík patří také zákazníkům. Jsme rádi, že si do Orlice parku našli cestu i v dobách přísné karantény, což je pro centrum zcela jistě pozitivní skutečnost. Orlice park se velmi těší na Vaši brzkou návštěvu.


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme