Štítky: | Nemocnice | zubní pohotovost |

Od února budou zubní pohotovost kromě nemocnice poskytovat i jednotliví zubaři v Hradci

Zubní pohotovost bude na více místech ve městě.
Zubní pohotovost bude na více místech ve městě. | autor: pixabay.com

Od začátku února dojde ke změnám v provozu zubní pohotovosti na Hradecku. Zubní pohotovost nebude zajišťovat výhradně Fakultní nemocnice Hradec Králové, ale také jednotliví zubní lékaři ve svých ordinacích na správním území Hradce Králové. Ve zbylých částech kraje zůstává zubní pohotovost beze změn.

„Od února tohoto roku nebude stomatologická pohotovost na Hradecku poskytována pouze ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. V konkrétní dny bude zubní pohotovost poskytována zubními lékaři přímo v jejich ordinacích. V těchto termínech bude centrální pohotovost v areálu FN HK uzavřena. Jednotlivé termíny uvádíme na webové stránce krajského úřadu. Mimo uvedené termíny bude stomatologická pohotovost poskytována ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, jak byli pacienti dosud zvyklí,“ uvedl radní pro zdravotnictví Zdeněk Fink.

Ambulance zubní pohotovosti ve Fakultní nemocnici Hradec Králové se nachází v přízemí přístavby budovy Stomatologické kliniky, budova č. 11. Přístup je označen zvláštními ukazateli.

Ordinační doba:

všední dny: 16.00–21.00
sobota, neděle, svátky: 8.00–19.00

Pohotovost budou například poskytovat zubaři v centru BELU na Ulrichově náměstí, na Slezském Předměstí, V Kopečku nebo ve Vysoké nad Labem.

V případě stomatologické pohotovosti sloužené mimo areál FN HK, tedy ve vlastních ordinacích lékařů, může docházet ke změnám. Data uvedená v tabulce jsou platná k 1. únoru 2021. Pro přesnější informace o případných změnách sledujte webové stránky krajského úřadu na adrese: http://bit.ly/zubnipohotovostHK.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Na křižovatce k fakultní nemocnici se objeví semafory. Kvůli očkovacímu centru

Ve Zborovské ulici na křižovatce do fakultní nemocnice by se na jaře měly objevit nové semafory. Město je tam dočasně plánuje instalovat po dohodě s fakultní nemocnicí a Královéhradeckým krajem, který v nemocnici chystá očkovací centrum a v místě se tak očekává zintenzivnění…
Čtěte více

Fakultní nemocnice převzala 4600 dávek vakcíny od firmy Astra-Zeneca. Dodávka výrazně situaci nemění

Hradecká fakultní nemocnice převzala v pondělí odpoledne 46 krabic s vakcínou na očkování proti koronaviru od společnosti Astra-Zeneca. Celkem 4600 dávek vakcíny od dalšího dodavatele si hradecká nemocnice rozdělí s krajskými nemocnicemi, očkování by mohlo začít nejspíš ve…
Čtěte více

Hradecká nemocnice spouští péči o lidi, co stále trpí následky po prodělaném koronaviru

Fakultní nemocnice Hradec Králové spouští v těchto dnech provoz Centra postcovidové péče, které bude zajišťovat komplexní péči o pacienty, kteří prodělali onemocnění COVID - 19 a trpí obtížemi souvisejícími s touto nemocí.  Na práci multioborového centra se kromě pneumologů…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme