O lístky na divadelní festival byl velký zájem

Několik desítek metrů dlouhá fronta se vytvořila včera odpoledne před kanceláří předprodeje Klicperova divadla v Hradci Králové. Důvodem bylo zahájení předprodeje vstupenek na mezinárodní divadelní festival Divadla evropských regionů, který začíná 21. června v Hradci Králové.
Festival se těší obrovskému zájmu návštěvníků z domova i ze zahraničí. Letos se mohou návštěvníci těšit na zhruba sedm desítek představení v podání přibližně 60 souborů z 11 zemí Evropy. "Divadelní soubory budou hrát na všech scénách Klicperova divadla a Divadla Drak. Součástí festivalu je i tzv. Open air program v ulicích města, kterého se mohou zúčastnit i amatérské soubory z celé republiky," řekla Denisa Abrahámová z Klicperova divadla.

Sedmý ročník mezinárodního divadelního festivalu Divadla evropských regionů se v Hradci Králové uskuteční 21. - 30. června. Základním tématem festivalu je oslava divadla ve všech jeho podobách umocněná atmosférou přátelství, sounáležitostí a pospolitostí.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme