Štítky: | MHD Hradec Králové | Doprava |

Některé linky hradecké MHD změnily své trasy

Změny v jízdních řádech.
Změny v jízdních řádech. | autor: hradeckralove.cz

Začátkem tohto týdne se trochu pozměnily jízdní řády hradecké MHD. Cestující se tak musejí připravit na změny. Změny se týkají linky číslo 8, 21, 22.

U linky číslo 8 dochází ke změně trasy. Linka 8 je vedena ulicemi Habrmanova a Dykova. Touto změnou je částečně posílena linka číslo 12 a oblasti Pražského předměstí vznikne přímé spojení s Fakultní nemocnicí. Zároveň bude linka odkloněna z Gočárovy třídy, kde často vznikalo zpoždění kvůli dopravním zácpám. Počet spojů a časy odjezdu spojů z konečných se nemění. Jízdní doba spoje ve směru na Terminál HD se rovněž nemění, jízdní doba spoje ve směru do Malšovic bude navýšena o 1 minutu.

U linky číslo 21 je upraven jízdní řád. Mimo jiné dochází k úpravě jízdní doby, čímž by mělo být umožněno přesnější dodržování jízdního řádu v provozu.

Také u linky číslo 22 je upraven jízdní řád. U některých spojů je na zastávce Metuje vytvořena možnost přestupu na linku číslo 14.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Prázdninové opravy silnic v Hradci omezí dopravu a přesunou zastávky MHD

Hradecké frekventované ulice Nezvalova, Pražská, Divišova a Jana Masaryka čekají během prázdnin výrazné opravy asfaltového povrchu. Práce již v minulém týdnu odstartovaly v Nezvalově ulici a potrvají do začátku srpna, další se připravuje v ulici Jana Masaryka od 20. července. Z…
Čtěte více

Do městských autobusů od pondělí půjde nastupovat předem a řidiči budou prodávat jízdenky

Od pondělí 4. května čeká cestující hradecké MHD několik změn, nově budou moci nastupovat předními dveřmi vozidel a spuštěn bude také prodej jízdenek u řidiče. I když dochází k uvolňování jednoho z mimořádných opatření přijatých Dopravním podnikem Hradce Králové, které bylo v…
Čtěte více

Kácení stromů na Novém Hradci v sobotu omezí provoz

Na silnici z Nového Hradce Králové směrem na Býšť se musí řidiči během sobotního dopoledne připravit na omezení.  Společnost Městské lesy Hradec Králové zde totiž bude odstraňovat nebezpečné suché stromy, u kterých by v budoucnu vzhledem k jejich stavu mohlo…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme