Na Královehradecku se nám daří, říká firma Svět oken

Svět oken s.r.o. je tradiční česká firma, která už od roku 1999 vyrábí plastová okna a realizovala tisíce zakázek na montáže nejen oken, ale i dveří, garážových vrat, hliníkových pergol a stínící techniky. Má jednu z největších montážních a prodejních sítí v České republice, celkem 36 poboček. Na Královehradecku má hned 3 pobočky (Hradec Králové, Trutnov, Jičín), které kromě prodeje nabízejí i poradenství, nákup na úvěr, vyřízení reklamací i servis.

V letech 2020 a 2021 se pobočky v Královehradeckém kraji začaly specializovat na realizace hliníkových pergol. Ty jsou číslo jedna mezi pergolami a vytvoří ideální klima pro odpočinek a relaxaci.

Všechny realizace se dělají na míru. Klienti komunikují s odborným personálem, který jim pomáhá s výběrem produktů a zodpoví jejich otázky. Podívejme se na konkrétní realizace.

 

Recenze klientů

 

O kvalitě výrobků a profesionalitě služeb svědčí nejrůznější recenze spokojených zákazníků, které chodí nejen z Královehradeckého kraje. Oproti některým jiným firmám je chváleno hlavně dodržování dohodnutých termínů, jasná a vstřícná komunikace i šikovní řemeslníci, kteří produkty přímo u klientů montují.

Podívejme se na několik děkovných dopisů od spokojených zákazníků.

 


Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme