Štítky: | MHD Hradec Králové | MHD |

Linka číslo 1 změní od 1. listopadu trasu

Jednička mění trasu.
Jednička mění trasu. | autor: hradeckralove.cz

Dočasná změna trasy linky číslo 1 na Novém Hradci Králové je plánváa od 1. listopadu 2021. Stane se tak z důvodu pokračující rekonstrukce vozovky v ulici Hlavní v Klukách. Od pondělí až do 17. prosince 2021 budou všechny spoje linky číslo 1 ukončeny na zastávce "Nový Hradec Králové" a nebudou tedy pokračovat dále do Kluků.

Vynechané zastávky:  "Domov důchodců", "Kluky Planetárium"
Náhradní zastávka:  "Nový Hradec Králové"
Časy odjezdu spojů z ostatních zastávek po celé trase linky se nemění.

 

V Hradci má ještě od letošního března změněnou trasu linka číslo 16 a 16Š. Kvůli částečné uzavírce ulice Za Škodovkou budou tyto změny trvat až do 30. června 2022. Jedná se o úsek Hlavní nádraží – Svobodné Dvory a zpět.
 
Zrušené zastávky: ZVU (pro linku č. 16 a 16Š), ŽIŽKOV, KAVÁK
Náhradní zastávky: TERMINÁL HD (nástupiště B1 směr Stěžery, nástupiště D2 směr Roudnička), NA OKROUHLÍKU, KAVÁK (u prodejny Koupelny Ptáček)
Časy odjezdů spojů z ostatních zastávek zůstávají nezměněny.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Chcete si vyzkoušet řídit autobus? Můžete přijít ve čtvrtek 14. října do dopravního podniku

Hradecký dopravní podnik pořádá ve čtvrtek 14. října ve svém areálu akci pro ty, co by si chtěli vyzkoušet řídit autobus a možná i zkusit povolání řidiče městské hromadné dopravy. Podnik by rád doplnil řady nejen řidičů, ale i automechaniků. Otevře v tento den tedy i své dílny,…
Čtěte více

Štve vás něco v hromadné dopravě? Můžete se vyjádřit, podnik chce spokojenost cestujících zkoumat

V období od 13. do 17. září se ve vozidlech a na zastávkách městské hromadné dopravy v Hradci Králové uskuteční již tradiční Průzkum spokojenosti s kvalitou služeb poskytovaných MHD v Hradci Králové. Tento průzkum se městě dělá v podstatě každoročně již od roku 2006. Vloni, kdy…
Čtěte více

Uzavírka Úprkovy ulice změní trasy linek číslo 11 a 17. Změny začnou od 7. července

Kvůli opravě vozovky v Úprkově ulici bude v termínu od 7. července až do 24. října uzavřena část silnice mezi Malšovicemi a Malšovou Lhotou. Rekonstrukce hlavního průtahu v hradeckých Malšovicích bude pokračovat poslední etapou. Opravovat se bude silniční povrch Úprkovy ulice,…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme