Letos byla návštěvnost Flošny průměrná. Příští rok se očekává miliontý návštěvník

Sezona na Flošně už pomalu končí.
Sezona na Flošně už pomalu končí. | autor: hradeckralove.cz

Tento pátek už na hradecké Flošně končí sezona. V pátek 13. září budou naposledy vyhřívány všechny venkovní bazény. Od soboty 14. září bude Koupaliště Flošna otevřeno v režimu vedlejší sezóny a vyhříván na 26°C bude už jen plavecký padesátimetrový bazén. Otevírací doba bude zatím od 9 do 19 hodin. Cena celodenního vstupného bude snížena na 50 Kč pro majitele čipových hodinek a na 70 Kč bez čipových hodinek. Pokud bude dostatečná návštěvnost, budou spuštěny také všechny atrakce, které jsou v ceně vstupného.

Letní sezóna 2019 byla z důvodu nepříznivého počasí zahájena až 1. června. Červen byl zároveň nejteplejším měsícem celé letní sezóny a návštěvnost v tomto měsíci překonala obvyklou červnovou návštěvnost o více než 150 % a dosáhla 38 tisíc návštěvníků. Oba prázdninové měsíce již nebyly tak slunečné a jejich návštěvnost byla mírně podprůměrná. Celková návštěvnost v letní sezóně 2019 zatím přesáhla 93 tisíc osob, což je návštěvnost, která odpovídá průměrné návštěvnosti všech letních sezón od otevření v roce 2010. Celkově za všech deset letních sezón, v kterých je Koupaliště Flošna v provozu, ho navštívilo již přes 946 tisíc návštěvníků. Takže v příští letní sezóně se bude očekávat miliontý návštěvník, který bude samozřejmě odměněn.

Během letních prázdnin došlo ve Wellness studiu Flošna k rekonstrukci šaten a k výměně dlažby na schodech. I přes tuto odstávku má wellness v tomto roce zatím nejvyšší návštěvnost od zahájení provozu v květnu 2010. Celková návštěvnost Wellness studia Flošna, od května 2010 do září 2019, přesáhla 250 tisíc návštěvníků.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Koupání v písníku Marokánka můžete odnést vyrážkou i tučnou pokutou, pokud tam pojedete autem

Když je horko, lidé hledají k osvěžení každou jen trochu vhodnou vodní plochu. Koupající láká i písník Marokánka v hradeckých lesích. Pracovníci Městských lesů se hádají s neukázněnými řidiči, kteří auty vjíždějí hluboko do lesa. Našli auta zaparkovaná v lese a dokonce i…
Čtěte více

Mlhoviště se budou spouštět od dnešního dne. Kde všude na ně v Hradci narazíte?

Léto už udeřilo v plné síle, koupaliště Flošna bude za chvíli den co den narvané. Zchladit se ale mohou především děti i na několika mlhovištích ve městě. Od dnešního dne je postupně začnou hradecké technické služby spouštět. Ve městě jich je celkem osm a slouží k ochlazení…
Čtěte více

Letos koupaliště Flošna zahajuje provoz později než v minulých letech. Otevře se 1. června

Letní koupaliště Flošna je připraveno na letošní sezónu, kterou zahájí v sobotu 1. června. Předpokládaná otevírací doba bude zatím od 9 do 19 hodin a při pěkném počasí budou bazény vyhřívány až na 26 °C. Za celodenní vstupné zaplatí dospělí v hlavní sezóně 145 korun, s čipovými…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme