Krize hradeckého fotbalu pokračuje: Hradec - Xaverov 1:1

Hradecký fotbal se nachází v krizi. Před jarní částí byli Votroci jedni z největších aspirantů na postup, po dnešku je ale první liga už spíše teorií. Může za to především střelecká nemohoucnost Východočechů.

Proti Xaverovu přitom Hradec nezačal špatně a za první poločas si vypracoval dvě jasné šance. Poprvé však skončil míč na tyči a podruhé Breda netrefil prázdnou bránu. Hosté hrozili především z brejků a také oni mohli dvakrát skórovat.
Branky se diváci dočkali až ve druhém poločase. V 75. minutě neuhlídal Rolko hostujícího Myšáka a ten pohodlně skóroval - 0:1. Domácí naštěstí nerezignovali a neustále bušili do sevřené xaverovské obrany. Odměna se dostavila minutu před koncem, když Kalouskův centr proměnil ve skluzu Rolko a vyrovnal - 1:1. Další branky se 760 přihlížejících diváků nedočkalo.