Kde se přes léto ve městě osvěžit? Mrkněte na otevírací doby

Flošna v létě praská ve švech.
Flošna v létě praská ve švech. | autor: hradeckralove.cz

V Hradci se přes léto můžete osvěžit v několika vodních areálech. Na starosti je má Správa nemovitostí Hradec Králové. Všechny budou včetně dalších služeb během letních prázdnin otevřeny, otevírací doba se ale v létě od běžného provozu mění. Vyřádit se ve vodě je v Hradci možné, i když bude pršet. Užít si můžete i saunu. Přečtete si níže, jaké jsou otevírací doby a kdy je možné na koupání ušetřit.

V aquacentru v městských lázních budou v provozu všechny atrakce i služby. SAUNA & SPA zóna bude během letních prázdnin otevřena vždy od 11 hodin bez obsluhy. Opalování bude možné na letní terase, kde jsou k dispozici lehátka a stoly se slunečníky, pro občerstvení je zde bar u vody. Rodiče s dětmi do 15 let mohou stále využívat páteční odpoledne od 14. hodiny, kdy mají děti vstup za polovinu ceny. Aquacentrum je otevřeno každý den od 10 hodin, ve všední dny do 21 hodin, o víkendech a svátcích do 20 hodin. Technologická odstávka aquacentra proběhne v září.

Krytý plavecký bazén bude v červenci na několik dní uzavřen

Krytý padesátimetrový bazén bude během letních prázdnin od 18. do 29. července kvůli pravidelné technologické odstávce uzavřen. Mimo tuto dobu bude otevírací doba v pondělí a pátek od 6 hodin, v ostatní pracovní dny od 8 hodin, o víkendech a svátcích od 10 hodin. Zavírat bude denně ve 20 hodin.

V provozu je v létě také Slunná loučka u padesátimetrového plaveckého bazénu, dostat se sem je možné buď přes vnitřní plavecký areál anebo z ulice. Celodenní vstupné zůstává stejné, a to 30 korun pro dospělé osoby a 20 korun zvýhodněné vstupné pro majitele čipových hodinek. Děti do výšky 120 cm a kočárky jsou zdarma. Návštěvníkům jsou k dispozici všechny atrakce včetně mlhoviště. Vyzkoušet zde mohou také letní cvičení, jako například lekce skákání na trampolínkách (pondělí) nebo rekondiční cvičení (středa). Cvičení je vždy od 18 do 19 hodin. Slunná loučka je otevřena ve všední dny od 9 hodin, o víkendech a svátcích od 10 hodin. Zavírá v 19.30 hodin.

Areál koupaliště Flošna nabízí vyhřívaný padesátimetrový bazén, který bude jako každý rok o prázdninách otevřen od 6 hodin ráno, a to až do večerních hodin. V ceně vstupného jsou všechny atrakce bez omezení. Děti do výšky 120 cm mají vstup zdarma. Termíny nočního koupání budou aktuálně zveřejněny na webových stránkách Správy nemovitostí Hradec Králové nebo na Facebooku koupaliště Flošna.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zveme: Na toulky Hradcem s architektem Gočárem či vegan piknik

Zatímco mezinárodní divadelní festival v Hradci Králové dneškem končí, dvouměsíční letní prázdniny začínají. Školáci, kteří měli dobré známky na vysvědčení, mohou využít vstupu zdarma do městských lázní. Na bojišti Chlum se konají vzpomínkové akce projektu Königgrätz 1866. V…
Čtěte více

Školáci s dobrým vysvědčením můžou zdarma do hradeckého aquacentra

Dnes dostanou děti ve školách vysvědčení a začínají jim dvouměsíční letní prázdniny. Městské lázně v Hradci Králové lákají jako každý rok na vstup zdarma všechny školáky mladší deseti let, kteří nebudou mít na vysvědčení horší známku než trojku.
Čtěte více

Město spustilo osvěžující mlhoviště, otevřená je Flošna i slunná loučka

Teplé dny už nastupují a i ve městě jako je Hradec Králové je možné se příjemně zchladit. Už od pátku fungují hradecká mlhoviště. Využít lze už i oteřené koupaliště na Flošně a opalovat se můžete na slunné loučce u Městských lázní. Ve městě se nachází celkem jedenáct mlhovišťa a…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme