Hradečtí hokejisté mají nového generálního partnera

Prvoligový lední hokej v Hradci Králové má opět hlavního partnera. Tím se stala společnost VCES a.s., klub tak ponese název HC VCES Hradec Králové, jméno partnera bude i v logu. "Jsme rádi, že můžeme představit jméno nového hlavního partnera ještě před startem sezóny, vše jsme k tomu směřovali," uvedl předseda představenstva klubu a zároveň náměstek primátora Martin Soukup.
VCES nahradila v partnerství energetickou společnost VČE. Ta sponzorovala hradecký hokej v uplynulých pěti letech. "Smlouva je podepsána na tři roky s následnou opcí," dodal k novému kontraktu Soukup. Podrobnosti k uzavření partnerství, zejména výši finančního příspěvku však vedení klubu zatím nesdělilo. Více informací o spojení s novým hlavním partnerem a cílech klubu hodlá zveřejnit až krátce před začátkem sezóny.
"Své kvality klub potvrzuje několik posledních let. Vše vyvrcholilo vítězstvím základní části uplynulé sezóny. Našim společným cílem je nyní pokračovat v této cestě, která se ubírá správným směrem," řekl Martin Bašek, místopředseda představenstva společnosti VCES.
VCES patří mezi největší stavební společnosti v České republice. Od poloviny roku 2006 je VCES dceřinou společností druhé největší stavební společnosti na světě - stavební skupiny Bouygues.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme