Hradečtí fotbalisté si vezou z Příbrami bod

23. kolo přineslo královéhradeckým fotbalistům další bodový zisk. Cenný bod za remízu 0:0 si vezou Votroci z Příbrami.
Většinu utkání měli mírnou převahu domácí fotbalisté. Východočeši se dostali ke slovu pouze na začátku obou poločasů. V 11. minutě nebezpečně střílel z otočky Kraus. Ve druhé půli se prosadil Lukáš, když jeho střela dokonce skončila na břevně! Příbramští však měli šancí podstatně více, několik příležitostí aktivního Siegla však zlikvidoval vynikající Podhajský v hradecké brance. Nepřekonal ho ani exvotrok Kučera, který nastoupil v závěru utkání. Jeho dvě střely z nebezpečné vzdálenosti skončily mimo branku.

V tabulce se prakticky nic nezměnilo, Hradec je na 11. místě s 26 body, jeho sobotní soupeř je se stejným bodovým ziskem o příčku výš. Na sestupovou 15. příčku, která patří Blšanům, mají Votroci již osmibodový náskok.