Hradečtí fotbalisté porazili Opavu 2:0

Další tři body do prvoligové tabulky si za vítězství 2:0 nad Opavou připsali královéhradečtí fotbalisté a posunuli se tak na lichotivou 12. pozici.
Do utkání přitom lépe vstoupili hosté a prvních dvacet minut měli více ze hry. Jejich snažení však ukončila první vážnější šance Hradce zakončená gólovou střelou Vozábala 1:0. Opavané se nevzdali a výsledkem bylo ještě do konce poločasu nastřelené břevno.

Do druhé půle však Slezané dobře nevstoupili. Krátce po rozehrávce využil nedorozumění hostující obrany Piták a upravil na 2:0. Hradec se přestal bát o výsledek a diváci se tak mohli těšit z pěkného útočného fotbalu v podání domácích, chyběly jen branky. Hosté se začali prosazovat až v závěru, ale to už na změnu skóre nestačilo. Hradec porazil Opavu 2:0.