Hradečtí fotbalisté opět nevyhráli

Trápení královéhradeckých prvoligových fotbalistů pokračuje. Může za to především hra v koncovce. Výkon některých fotbalistů v této fázi hry lze označit za absolutní ignoranství a neschopnost, v poli přitom svého soupeře převyšovali.
Votroci do utkání vstoupili dobře a ve 21. minutě Krmaš po zaváhání hostujícího gólmana hlavou přivedl domácí do vedení. Pak však začal festival zahozených šancí - jen do konce poločasu mohli Východočeši minimálně třikrát skórovat, ale chyběl jim klid na kopačkách. Začátek druhé půle Hradci nevyšel. V 50. minutě hostující hráči nastřelili ruku na zemi ležícího Lesáka a rozhodčí přísně nařídil pokutový kop. Kanonýr Synotu Kowalík se nemýlil a upravil na 1:1. Votroky inkasovaná branka nepoložila a i nadále pokračovali v útočné hře. Na hostujícího Drobisze se valil jeden útok za druhým, ale brankář Starého Města mohl být v klidu. Neschopnost a křeč svazovala Hradci nohy a během necelého poločasu tak domácí hráči stihli spálit minimálně dalších pět vyložených gólových příležitostí. Na druhé straně pak mohli děkovat brankáři Podhajskému, že neinkasovali, protože hosté z rychlých brejků nebezpečně hrozili. Remíza 1:1 znamená, že Hradec je u dna tabulky stále bez jediného vítězství a ostatní týmy se už začínají vzdalovat.