Hradečtí fotbalisté opět doma neztratili ani bod

Královéhradecký Všesportovní stadion se začíná pro soupeře stávat obávaným místem. V neděli měla možnost přesvědčit se o nedobytnosti hradecké tvrze Marila Příbram.
Hradečtí fotbalisté vstoupili do utkání bez respektu ze soupeře, který v týdnu exceloval v poháru UEFA a hned od úvodního hvizdu udávali tempo hry. Na hostující branku se valil jeden útok za druhým a už v 17. minutě mohli domácí jásat, když své sólo proměnil Zoubek. Vstřelená branka Východočechy ještě více povzbudila, ale i přes tři jasné šance gól do konce poločasu nepadl. V druhé půli Příbram zrychlila a přebrala iniciativu, všechny ošemetné situace ale vyřešil navrátilec Podhajský v hradecké brance.

Kromě nešťastné domácí prohry se Spartou na začátku sezóny Hradec nejenže doma neztratil ani bod, ale neinkasoval ani jeden gól. Hradec porazil Příbram 1:0 a v tabulce poskočil na 12. pozici.