Hradecké aquacentrum si pro návštěvníky připravilo únor plný zábavy

V únoru můžete vužít aquacentra.
V únoru můžete vužít aquacentra. | autor: snhk.cz

První akce hradeckého aquacentra čeká na školáky již koncem ledna. Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel krytého plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, se opět letos chystá odměnit školáky s dobrým vysvědčením. Tato oblíbená akce je určena dětem do deseti let a bude probíhat od úterý 31. ledna do pátku 3. února 2023. Pokud školáci v doprovodu platícího dospělého přinesou ukázat své dobré vysvědčení na pokladnu aquacentra, dostanou vstup zdarma klidně na celý den. Na vysvědčení nesmí být známka horší než trojka, případně dobré slovní hodnocení.

Další únorová akce je připravena na jarní prázdniny, které v aquacentru začínají již v pátek 11. února a končí v neděli 19. února. Všichni návštěvníci budou mít zdarma 20 minut navíc. Akce platí nejen pro zákazníky na jednorázové vstupné, ale i pro stálé návštěvníky s vlastními čipovými hodinkami, kteří dostanou tento bonus i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu.

Návštěvníci se také mohou těšit na návrat oblíbené akce, relaxační večery v aquacentru. Poprvé se letos bude konat 25. února. V rámci této akce je nachystána UV barmanská show i bar s míchanými nápoji.

Aquacentrum v Hradci Králové nabízí dětský koutek se skákacím hradem, skluzavku, vířivé a masážní bazénky, podvodní sopky, vodní clonu, protiproud nebo 82 metrů dlouhý tobogán se světelnými efekty. V relaxačním bazénu je možné každých 30 minut vyzkoušet umělé vlnobití, které navodí dojem letní dovolené u moře. Odpočinek nabízí Sauna & SPA zóna, kde lze vyzkoušet finskou saunu, bazének či ledovou studnu. Z této zóny je možné spojovací chodbou přejít i do sousedního 50 metrového plaveckého bazénu, u kterého je k dispozici také dětský bazének s atrakcemi a hračkami.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Hradecké aquacentrum otevře v druhé polovině října, odstávka se protáhla

Aquacentrum v městských lázních prochází od poloviny září pravidelnou odstávkou. Původně byla plánována na tři týdny. S ohledem na aktuální stav prostor a rozsah opravných prací bylo nakonec rozhodnuto, že se odstávka protáhne do 24. října. Opravy protáhne rekonstrukce šaten.
Čtěte více

Kde se přes léto ve městě osvěžit? Mrkněte na otevírací doby

V Hradci se přes léto můžete osvěžit v několika vodních areálech. Na starosti je má Správa nemovitostí Hradec Králové. Všechny budou včetně dalších služeb během letních prázdnin otevřeny, otevírací doba se ale v létě od běžného provozu mění. Vyřádit se ve vodě je v Hradci možné,…
Čtěte více

Zveme: Na toulky Hradcem s architektem Gočárem či vegan piknik

Zatímco mezinárodní divadelní festival v Hradci Králové dneškem končí, dvouměsíční letní prázdniny začínají. Školáci, kteří měli dobré známky na vysvědčení, mohou využít vstupu zdarma do městských lázní. Na bojišti Chlum se konají vzpomínkové akce projektu Königgrätz 1866. V…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme