Hradecká radnice hodlá investovat do sportovních zařízení 17,5 milionu

Zhruba o 2,5 milionu korun méně než v loňském roce vyčlení letos královéhradecká radnice na provoz městských sportovních zařízení.. Jak uvedl náměstek primátora Bedřich Koros, zatímco v roce 2000 přesahovala částka určená na sportovní zařízení 20 milionů, letos to bude jen 17,5 milionů.
"U některých městských sportovních zařízení se zvyšuje jejich ekonomická soběstačnost," řekl Koros. Jako příklad uvedl Městské lázně, které jsou díky zábavnému akvaparku vyhledávaným cílem turistů nejen z východních Čech.

Jednou z největších investic do sportovních zařízení bude letos zastřešení druhé ledové plochy v souvislosti s mistrovstvím světa v ledním hokeji juniorů. Na tuto akci je vyčleněno 25 milionů korun, ty však nejsou zahrnuty v částce určené na provoz sportovních zařízení.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)
Mohlo by se hodit
Doporučujeme