Hradec vydřel vítězství nad Kadaní, Severočechy porazil 4:1

Souboj výborného brankáře Štelmacha a hradeckých útočníků, tak by se dalo ve zkratce zhodnotit středeční utkání Hradce s Kadaní. Dlouho to vypadalo, že diváci v Hradci Králové neuvidí branku ani po dvou třetinách, proti byl však domácí kapitán Roubík, který poslal svůj celek ve 36. minutě do vedení. To stihli Energetici ještě navýšit po navršení 40. minuty Danielem Volrábem. I přesto, že Kadaň v závěrečném dějství snížila, v Hradci na body nedosáhla, dvěma následnými góly uklidnil Východočechy Petr Domin.

Branky a asistence: 36. Roubík (Toužimský), 39. Volráb (Pazdera), 54. Domin (Toužimský), 57. Domin (Suchý) Vyloučení: 9:15, navíc Metlička 10 OT, Hlavatý 5+OK (oba KAD). Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Střely: 53:16 Rozhodčí: Jeřábek - Prchal T., Prchal R. Diváků: 1961.