Hradec se vrací z Ústí s porážkou 0:1

Bez zraněného útočníka Patrika Fořta odcestovali hradečtí hokejisté k zápasu s Ústím nad Labem. Do branky sed poprvé v letošní sezóně postavil Tomáš Dušek, svou premiéru v zadních řadách Energetiků si odbyl juniorský obránce Prostředník. Po bezbrankové úvodní třetině padla jediná branka utkání ve 36. minutě, to v hostující přesilové hře vystihl rozehrávku Hradce Martinec a sólo přes celé hřiště úspěšně zakončil. Hosté se dočkali v 53. minutě, ale rozhodčí místo uznání regulérní branky poslal domácí na půl minuty do tří za posunutou klec. V utkání odstoupil pro zranění z kraje druhé třetiny obránce Mocek, kterého zasáhl prudký puk přímo do obličeje.
Branky a asistence: 36. Martinec. Vyloučení: 9:5, navíc Antoš UNL 10 OT. Využití: 0:0. Oslabení: 1:0. Střely: 32:32 Rozhodčí: Nečas - Mašek, Vitík. Diváků: 3453.