Štítky: | Sport | Fotbal |

Hradec se chystá na fanoušky Slavie

Královéhradečtí Votroci se v neděli pod lízátky utkají s fotbalisty Slavie Praha. Hradec Králové se však už teď připravuje na nápor jejich fanoušků.

V pohotovosti v neděli bude městská i státní policie, záchranáři, hasiči, ale i další složky, které mají ochránit zdraví a majetek Hradečanů.

„V neděli bude ve službě značný počet strážníků, aby zabezpečili nejen veřejný pořádek v okolí stadionu, ale i ve zbývajících částech města. Hradečané, kteří podnikají nebo bydlí v centru města či poblíž fotbalového stadionu, by měli dbát zvýšené pozornosti,“ varoval velitel výkonu služby městské policie Jan Mrázek. Strážníci budou kvůli hrozícímu vandalismu varovat podnikatele na trase od nádraží směrem ke stadionu a upozorní taktéž majitele vozidel zaparkovaných na parkovišti u Flošny.

Případné přestupky budou přímo na místě řešit pracovníci magistrátu spolu s Policií ČR. Město už nyní počítá s tím, že se fanoušci vydají za zábavou do ulic města. "Radnice proto chce upozornit na případná rizika například provozovatele restaurací. Fanoušci hostů budou na stadion přicházet branou od II. městského okruhu, aby byl omezen kontakt s domácími diváky," sdělila Magdalena Vlčková, mluvčí královéhradecké radnice.

Zápas mezi FC Hradcem Králové a Slavií Praha začíná na Malšovickém stadionu v neděli v 17 hodin.
 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové!Chcete vědět co se dělo přesně před rokem?

Navštivte naší Kroniku dění v Hradci Králové a dozvíte se nejen co se dělo ve městě a o čem se psalo, ale také teplotní minima a maxima, či jaké se konaly kulturní akce.

Zobrazit zpravodajství před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi, pěti lety.

Komentáře ke článku

Přidat komentář ke článku

K tomtuto článku zatím nebyl vložen žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli a napište první komentář.

Vložit nový komentář

(nebude zveřejněn)
(nepovinné)

Přečtěte si také

Zveme: Můžete si vybrat z lampionových průvodů a oslavit halloween

Co přinese nadcházející víkend v Hradci Králové? Oslavu halloweenu, dlabání dýní a hned dva lampionové průvody. Jeden se strašidly a jeden na téma uspávání broučků. Bude se hrát hokej, fotbal, navštívit můžete farmářské trhy nebo si poslechnout hlas zvonu Augustinu.
Čtěte více

Zveme: Na fotbal, hokej, muzejní noc, dožínky i cizokrajné festivaly

Z víkendových akcí si v Hradci Králové tentokrát vybere opravdu každý. Sportovní nadšenci mohou fandit hradeckým hokejistům a fotbalistům. Vyrazit můžete na do muzeí, které se otevřou i v noci, nebo na krajské dožínky do Šimkových sadů. Hned dva festivaly přiblíží cizí kultury -…
Čtěte více

Zveme: Vyrazit můžete za dinosaury, paromily nebo americkými auty

Nadcházející víkend nabídne v Hradci Králové rozmanité akce. Od pátku až do neděle můžete u Správčického rybníku obdivovat americká auta, zajít na umělecky založený festival Hradecká sýpka nebo na divadelní představení v amfiteátru  Chlum. Můžete vzít děti na divadelní…
Čtěte více
Mohlo by se hodit
Doporučujeme