Hradec rozdrtil Teplice 3:0

Hradečtí fotbalisté na jaře nepředvádějí příliš oslnivé výkony a proto se pokusili svoji reputaci vylepšit proti Teplicím. Nutno podotknout, že vylepšení image Votroků dokonale vyšlo.
Už v 6. minutě poslal aktivní Bouška do uličky Klapku a ten nedal teplickému gólmanovi šanci. Nahrávač Bouška mohl o chvíli později skórovat z přímého kopu, ale jen těsně minul. Na konci prvního poločasu však mohli domácí příznivci opět jásat. Opět Bouška ve spolupráci s Kubešem uvolnil Klapku a ten upravil na 2:0. Také vstup do druhé půli se Votrokům vydařil. V 55. minutě přebral na své polovině míč Lesák a jako tank se probil teplickou obranou a svůj odvážnýn průnik zakončil parádním gólem. Tato branka poslala teplické do kolen a do konce utkání už se na nic nevzmohli. Hradec porazil Teplice 3:0.

Výhra vynesla Hradec na 11. místo, ovšem zisk 25 bodů ještě nic neřeší, na čtrnácté Teplice totiž mají Východočeši náskok jen dvou bodů, na sestupové patnácté Blšany nasbírali Votroci 8 bodů.