Hradec remízoval se Slávii 0:0

Cenný bod si za remízu 0:0 se Slávii Praha do prvoligové tabulky připíšou fotbalisté Hradce Králové. V nedělním podvečerním zápase byli Votroci sešívaným rovnoceným soupeřem.
Šest a půl tisíce diváků mohlo vidět díky nasazení obou týmů fotbal velmi solidní úrovně. Do utkání vstoupili lépe Slávisté a už v šesté si vypracovali jasnou šanci, Zelenka však Doškovu nahrávku nevyužil, za dalších pět minut se vyznamenal brankář Podhajský, který zlikvidoval nebezpečnou Dostálkovu střelu. Na druhé straně se po čtvrthodině ukázal hradecký Klapka, ale jeho střelecký pokus brankáš Černý vyrazil. Útočná hra pokračovala i nadále a diváci mohli vidět několik branek na obou stranách. Největší šance měly oba týmy v závěru prvního poločasu. Nejprve po zmatcích v hradecké obraně domácí Kordule nastřelil tyč Podhajského brány. Z protiútoku se mohl prosadit aktivní Kříž, ale tváří v tvář proti Černému neuspěl.

I ve druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, postupně však sešívaní začali tahat za delší konec a měli několik dobrých šancí. Hradecká obrana však všechny jejich akce odvrátila.

Hradec Králové remízoval se Slávií 0:0 a se ziskem 20 bodů je na sympatické deváté pozici. Od sestupového patnáctého místa je však dělí jen 5 bodů.